F-530.2 - list3

neuvedeno

Mulčovač Hurricane F-530.2(od r.v.2005) list3

Objednací číslo: 1298565203_3

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 557 kB
Technický nákres
Mulčovač Hurricane F-530.2(od r.v.2005) list3
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno F-530.2 - list2
#1 1298565203_2
1298565203_2
2 skladem Unašeč kola
#2 184031
184031
792,60 Kč
792,60 Kč
3 neuvedeno Vodící kola F-530.2
#3 2291646024
2291646024
4 poslední 1 ks Hnaná řemenice pojezdu (F-530.2)
#4 184030
184030
1 870,70 Kč
1 870,70 Kč
5 neuvedeno Přední kryt úplný
#5 2298549030
2298549030
6 skladem Boční klapka F-530.2 svařenec
#6 184029
184029
1 357,60 Kč
1 357,60 Kč
7 skladem Utahovací matice
#7 192012
192012
499,70 Kč
499,70 Kč
8 poslední 2 ks Šroub
#8 182038
182038
453,80 Kč
453,80 Kč
9 poslední 3 ks Čep aretace vodících kol
#9 184032
184032
242,00 Kč
242,00 Kč
10 na cestě Kolo levé (F530.2)
#10 184545
184545
1 527,00 Kč
1 527,00 Kč
11 na cestě Kolo pravé (F-530.2)
#11 184546
184546
1 527,00 Kč
1 527,00 Kč
12 skladem Šroub ukončovací
#12 168531
168531
19,40 Kč
19,40 Kč
13 skladem Pružina tažná TZ 1,8x16,2x63x20
#13 169514
169514
19,40 Kč
19,40 Kč
14 skladem Ovládací element
#14 184606
184606
42,40 Kč
42,40 Kč
15 skladem Pružina tlačná 1,25x11,25x28x6,5
#15 124500
124500
108,90 Kč
108,90 Kč
16 skladem Pružina TZ 0,8x8,8x95,2x100
#16 189516
189516
24,20 Kč
24,20 Kč
17 neuvedeno Šroub B M10x55
#17 51309201059
51309201059
18 méně než 5 ks Pant levý
#18 184540
184540
187,50 Kč
187,50 Kč
19 skladem Pant pravý
#19 184541
184541
187,50 Kč
187,50 Kč
20 na cestě Šroub M10x110
#20 184550
184550
8,50 Kč
8,50 Kč
21 skladem Šroub M8x25
#21 110525
110525
2,40 Kč
2,40 Kč
22 neuvedeno Šroub M5x25
#22 184585
184585
23 skladem Šroub závitotvářecí M6x16
#23 184532
184532
7,30 Kč
7,30 Kč
24 skladem Matice M10
#24 195527
195527
4,20 Kč
4,20 Kč
25 skladem Matice M8
#25 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
26 skladem Podložka B 10,5
#26 189567
189567
1,20 Kč
1,20 Kč
27 skladem Podložka B 8,4
#27 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
28 skladem Pero těsné 4e7x4x25
#28 184544
184544
6,00 Kč
6,00 Kč
29 skladem Pojistný kroužek 12x1
#29 6021502
6021502
1,20 Kč
1,20 Kč
30 neuvedeno Řidítka úplná F-530.2
#30 2298078065
2298078065
31 skladem Matice M6
#31 1800141
1800141
0,60 Kč
0,60 Kč
32 skladem Matice M5
#32 105518
105518
0,60 Kč
0,60 Kč
33 neuvedeno Kryt řetězu pohonu kol
#33 184604
184604
34 skladem Šroub ST4,8x16-C-A3L
#34 184605
184605
4,20 Kč
4,20 Kč