1005900312

1005900312

1005900312

Objednací číslo: 1005900312

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 607 kB
Technický nákres
1005900312
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Pohon kartáče RKV-100
#1 2005900262
2005900262
2 Náhon kartáče
#2 2005900298
2005900298
3 Řemenice dvojitá
#3 3005900294
3005900294
4 Kartáč 1/2 - sestava
#4 2005900324
2005900324
5 na cestě Osový čep KV-100
#5 150058
150058
680,00 Kč
680,00 Kč
6 Páka natáčení svař.
#6 2005900321
2005900321
7 Páka nastavení kartáče
#7 2005900325
2005900325
8 Kryt kladky úplný
#8 2005900302
2005900302
9 Kryt řemene úplný
#9 2005900304
2005900304
10 skladem Distanční podložka
#10 3006100060
3006100060
24,20 Kč
24,20 Kč
11 Štítek výrobní RKV-1000
#11 3005900326
3005900326
12 skladem Pojistnýkroužek40x1,75
#12 51311733021
51311733021
3,60 Kč
3,60 Kč
13 skladem Pojistný kroužek 15x1
#13 131521
131521
1,20 Kč
1,20 Kč
14 skladem Ovládací element M6x16
#14 51321840045
51321840045
18,20 Kč
18,20 Kč
15 skladem Ovládací element STGM30 M5
#15 51321461064
51321461064
37,50 Kč
37,50 Kč
16 skladem Pero 5e7x5x32
#16 184527
184527
9,70 Kč
9,70 Kč
17 skladem Šroub M8x40
#17 51309900031
51309900031
6,00 Kč
6,00 Kč
18 skladem Šroub M6x12
#18 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
19 skladem Řemen TX13x871Ld VUVK
#19 51272212472
51272212472
290,40 Kč
290,40 Kč
20 skladem Matice M8
#20 51311120099
51311120099
2,40 Kč
2,40 Kč
21 skladem Matice M8
#21 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
22 skladem Matice M12x1,5-6-A3L
#22 150615
150615
8,50 Kč
8,50 Kč
23 skladem Podložka B 13
#23 104503
104503
1,20 Kč
1,20 Kč
24 Šroub M10x25 přední
#24 3005900154
3005900154