4610 PV-150

neuvedeno

4610 PV-150

Objednací číslo: 4610ND

Popis
Technický nákres
4610 PV-150
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Matice M8
#1 215001
215001
2 neuvedeno Pérová podložka 8
#2 215002
215002
3 neuvedeno Plochá podložka 8
#3 215003
215003
4 neuvedeno Motor
#4 215004
215004
5 neuvedeno Pero A4,47x40
#5 215005
215005
6 neuvedeno Šroub M5x10
#6 215006
215006
7 neuvedeno Zajišťovací šroub M6x8
#7 215007
215007
8 neuvedeno Čelist spojky
#8 215008
215008
9 neuvedeno Kotouč spojky
#9 215009
215009
10 neuvedeno Matice M6
#10 215010
215010
11 neuvedeno Skříň spojky
#11 215011
215011
12 neuvedeno Šroub M8x35
#12 215012
215012
13 neuvedeno Spínač motoru
#13 215013
215013
14 neuvedeno Rám
#14 215014
215014
15 neuvedeno Rukojeť střední
#15 215015
215015
16 neuvedeno Plochá podložka 5
#16 215016
215016
17 neuvedeno Šroub M5x35
#17 215017
215017
18 neuvedeno Rukojeť krátká
#18 215018
215018
19 neuvedeno Páčka plynu
#19 215019
215019
20 neuvedeno Spojovací kolík
#20 215020
215020
21 neuvedeno Vložka
#21 215021
215021
22 neuvedeno Víko skříně
#22 215022
215022
23 neuvedeno Ložisko 6003
#23 215023
215023
24 neuvedeno Pojistný kroužek 19
#24 215024
215024
25 neuvedeno Ozubené kolo I
#25 215025
215025
26 neuvedeno Pero A6x12
#26 215026
215026
27 neuvedeno Pastorek I
#27 215027
215027
28 neuvedeno Pérová podložka 6
#28 215028
215028
29 neuvedeno Šroub M6x35
#29 215029
215029
30 neuvedeno Šroub M6x55
#30 215030
215030
31 neuvedeno Skříň
#31 215031
215031
32 neuvedeno Hřídel
#32 215032
215032
33 neuvedeno Ložisko 6004
#33 215033
215033
34 neuvedeno Plochá podložka
#34 215034
215034
35 neuvedeno Pero C5x12
#35 215035
215035
36 neuvedeno Ozubené kolo II
#36 215036
215036
37 neuvedeno Pastorek II
#37 215037
215037
38 neuvedeno Vymezovací podložka
#38 215038
215038
39 neuvedeno Šroub M6x8
#39 215039
215039
40 neuvedeno Rukojeť dlouhá
#40 215040
215040
41 neuvedeno Madlo
#41 215041
215041
42 neuvedeno Pojistná matice M8
#42 215042
215042
43 neuvedeno Tvarovaná podložka 8
#43 215043
215043
44 neuvedeno Vratový šroub M8x40
#44 215044
215044
45 neuvedeno Náboj spojky
#45 215045
215045
46 neuvedeno Horní kryt
#46 215046
215046
47 neuvedeno Pérová podložka 5
#47 215047
215047
48 neuvedeno Kabelová svorka
#48 215048
215048
49 neuvedeno Šroub M10x50
#49 215049
215049
50 neuvedeno Šroub M10x60
#50 215050
215050
51 neuvedeno Plochá podložka 10
#51 215051
215051
52 neuvedeno Matice M10
#52 215052
215052
53 neuvedeno Spojovací hřídel
#53 215053
215053
54 neuvedeno Torzní pružina
#54 215054
215054