1004400186

1004400186

1004400186

Objednací číslo: 1004400186

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 655 kB
Technický nákres
1004400186
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Podvozek MaX (GSV190)
#1 2004400188
2004400188
2 Adaptér MaX - sestava disk
#2 2004400130
2004400130
3 méně než 5 ks Kryt převodovky
#3 3004400021
3004400021
381,20 Kč
381,20 Kč
4 skladem Šroub M6x12
#4 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
5 skladem Matice M6
#5 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
6 skladem Šroub M8x16
#6 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
7 Kryt úplný - hexagon
#7 2004400104
2004400104
8 skladem Šroub M6x16
#8 51309019076
51309019076
2,40 Kč
2,40 Kč
9 skladem Podložka 6,6
#9 195530
195530
0,60 Kč
0,60 Kč
10 skladem Matice M6
#10 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
11 skladem Kryt řemene ”V”
#11 3004400098
3004400098
441,60 Kč
441,60 Kč
12 skladem Ovládací element STGM30 M5
#12 51321461064
51321461064
37,50 Kč
37,50 Kč
13 nedostupné Samolepka Bezp. informace F-550
#13 3003500020
3003500020
14 nedostupné Samolepka řazení rychlostí
#14 3003900033
3003900033
15 nedostupné Samolepka VARI 170x27
#15 3003500030
3003500030
16 Samolepka MaX
#16 3004400129
3004400129
17 nedostupné Samolepka LWA 98
#17 3208731160
3208731160
18 poslední 3 ks Zátka čtvercová 20x20 056 SUNAP
#18 169506
169506
2,40 Kč
2,40 Kč
19 skladem Nosník zástěrky svař.
#19 2005100011
2005100011
756,20 Kč
756,20 Kč
20 skladem Zástěrka zadní
#20 3005100013
3005100013
102,80 Kč
102,80 Kč
21 skladem Zástěrka boční
#21 3005100012
3005100012
205,70 Kč
205,70 Kč
22 skladem Páska stahovací 3,6x200
#22 189525
189525
3,00 Kč
3,00 Kč
23 skladem Element ovládací M8x20 JJZ 50
#23 171525
171525
72,60 Kč
72,60 Kč
24 Štítek BDR-620 MaX (GSV)
#24 3004400189
3004400189