1006500054

1006500054

1006500054

Objednací číslo: 1006500054

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 981 kB
Technický nákres
1006500054
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Podvozek multifunkce MaX
#1 2004400125
2004400125
2 Adaptér MaX - sestava disk
#2 2004400130
2004400130
3 Kryt EN spodní barvený
#3 2006500040
2006500040
4 poslední 1 ks Kryt levý přídavný
#4 3006500041
3006500041
1 101,10 Kč
1 101,10 Kč
5 skladem Kryt převodovky
#5 3004400021
3004400021
381,20 Kč
381,20 Kč
6 skladem Šroub M6x12
#6 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
7 skladem Šroub M8x16
#7 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
8 skladem Matice M6
#8 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
9 Kryt úplný (poutko) - hexagon
#9 2006500042
2006500042
10 skladem Šroub M6x16
#10 51309019076
51309019076
2,40 Kč
2,40 Kč
11 skladem Podložka 6,6
#11 195530
195530
0,60 Kč
0,60 Kč
12 skladem Matice M6
#12 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
13 skladem Kryt řemene ”V”
#13 3004400098
3004400098
441,60 Kč
441,60 Kč
14 skladem Ovládací element STGM30 M5
#14 51321461064
51321461064
37,50 Kč
37,50 Kč
15 nedostupné Samolepka Bezp. informace F-550
#15 3003500020
3003500020
16 nedostupné Samolepka řazení rychlostí
#16 3003900033
3003900033
17 nedostupné Samolepka VARI 170x27
#17 3003500030
3003500030
18 Samolepka MaX
#18 3004400129
3004400129
19 nedostupné Samolepka LWA 98
#19 3208731160
3208731160
20 poslední 3 ks Zátka čtvercová 20x20 056 SUNAP
#20 169506
169506
2,40 Kč
2,40 Kč
21 skladem Nosník zástěrky svař.
#21 2005100011
2005100011
756,20 Kč
756,20 Kč
22 skladem Zástěrka zadní
#22 3005100013
3005100013
102,80 Kč
102,80 Kč
23 skladem Zástěrka boční
#23 3005100012
3005100012
205,70 Kč
205,70 Kč
24 skladem Páska stahovací 3,6x200
#24 189525
189525
3,00 Kč
3,00 Kč
25 skladem Šroub M8x14
#25 169512
169512
3,60 Kč
3,60 Kč
26 Štítek BDR-620D MaX
#26 3006500053
3006500053