Mulčovač Hurricane F-530 (2006) list3

Mulčovač Hurricane F-530 (2006) list3

Objednací číslo: 1298565237_3

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 416 kB
Technický nákres
Mulčovač Hurricane F-530 (2006) list3
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Mulčovač Hurricane F-530 (2006) list2
#1 1298565237_2
1298565237_2
2 skladem Hnací řemenice pr 106 dw úplná
#2 184022
184022
1 651,60 Kč
1 651,60 Kč
3 skladem Kryt řemene Mulčovače úplný
#3 184020
184020
838,50 Kč
838,50 Kč
4 poslední 3 ks Přední kryt svařenec
#4 182030
182030
3 690,50 Kč
3 690,50 Kč
5 skladem Pero 3/16”x30
#5 189036
189036
48,40 Kč
48,40 Kč
6 skladem Přední vedení řemene
#6 184056
184056
123,40 Kč
123,40 Kč
7 skladem Šroub W 3/8”
#7 105011
105011
133,10 Kč
133,10 Kč
8 poslední 3 ks Pryžová podložka
#8 189105
189105
55,70 Kč
55,70 Kč
9 skladem Pryžový mezičlen
#9 196545
196545
48,40 Kč
48,40 Kč
10 skladem Pružina tažná TZ 1,8x16,2x63x20
#10 169514
169514
19,40 Kč
19,40 Kč
11 na cestě Motor HONDA GCV-160 N2E8
#11 171535
171535
8 470,00 Kč
8 470,00 Kč
12 skladem Šroub M8x25
#12 110525
110525
2,40 Kč
2,40 Kč
13 skladem Šroub M6x16
#13 189552
189552
1,20 Kč
1,20 Kč
14 skladem Matice M8
#14 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
15 skladem Matice M6
#15 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
16 skladem Podložka 10
#16 106530
106530
1,20 Kč
1,20 Kč
17 skladem Podložka B 8,4
#17 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
18 skladem Podložka 6,6
#18 169508
169508
1,20 Kč
1,20 Kč
19 skladem Podložka B 6,4
#19 189571
189571
0,60 Kč
0,60 Kč
20 Vodící kolo F-530 (2006 )
#20 2291646041
2291646041
21 skladem Šroub M8x20
#21 189548
189548
1,80 Kč
1,80 Kč
22 skladem Podložka 8
#22 104574
104574
0,60 Kč
0,60 Kč
23 skladem Šroub M6x30
#23 184552
184552
1,20 Kč
1,20 Kč
24 skladem Matice M6
#24 1800141
1800141
0,60 Kč
0,60 Kč
25 skladem Podložka 6
#25 6510920
6510920
0,60 Kč
0,60 Kč
26 skladem Řemen Optibelt TX13x1335 Ld 6T6K
#26 184608
184608
583,20 Kč
583,20 Kč