1004402065

1004402065

1004402065

Objednací číslo: 1004402065

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 1 190 kB
Technický nákres
1004402065
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Podvozek jednoúčelový B
#1 2004401067
2004401067
2 Kryt prac. prostoru - INOX
#2 2004400073
2004400073
3 skladem Šroub M8x16
#3 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
4 skladem Matice M8
#4 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
5 skladem Šroub M6x12
#5 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
6 Šroub M6x16
#6 51309203129
51309203129
7 skladem Matice M6
#7 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
8 Nůž - sestava
#8 2004400023
2004400023
9 skladem Pero 5e7x5x28
#9 51311726036
51311726036
7,30 Kč
7,30 Kč
10 skladem Šroub M10x30
#10 51309900012
51309900012
18,20 Kč
18,20 Kč
11 Kluznice úplná
#11 2004400017
2004400017
12 skladem Kryt převodovky
#12 3004400021
3004400021
370,30 Kč
370,30 Kč
13 skladem Kryt řemene ”V”
#13 3004400098
3004400098
441,60 Kč
441,60 Kč
14 na cestě Ovládací element STGM30 M5
#14 51321461064
51321461064
35,10 Kč
35,10 Kč
15 Štítek F-550B
#15 3004402068
3004402068
16 Samolepka Bezp. informace F-550
#16 3003500020
3003500020
17 Samolepka VARI 170x27
#17 3003500030
3003500030
18 Samolepka řazení rychlostí
#18 3003900033
3003900033
19 skladem Zátka čtvercová 20x20 056 SUNAP
#19 169506
169506
2,40 Kč
2,40 Kč
20 na cestě Samolepka Hurricane - transparent
#20 3004400024
3004400024
24,20 Kč
24,20 Kč
21 Kryt středový
#21 3004401059
3004401059