1006202003

1006202003

1006202003

Objednací číslo: 1006202003

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 789 kB
Technický nákres
1006202003
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Skříň drtiče
#1 2006200135
2006200135
2 Těleso náhonu
#2 2006200014
2006200014
3 skladem Pouzdro distanční
#3 3004400071
3004400071
24,20 Kč
24,20 Kč
4 poslední 1 ks Skříň nože spodní
#4 3006200149
3006200149
4 189,00 Kč
4 189,00 Kč
5 skladem Šroub M8x70
#5 51209787011
51209787011
18,20 Kč
18,20 Kč
6 skladem Matice 8
#6 51311900013
51311900013
6,00 Kč
6,00 Kč
7 Nůž úplný
#7 2006200037
2006200037
8 Skříň nože horní úplná
#8 2006201089
2006201089
9 poslední 3 ks Víko skříně nože
#9 3006200006
3006200006
363,00 Kč
363,00 Kč
10 skladem Řemenice 18PJ-200
#10 3006200035
3006200035
4 162,40 Kč
4 162,40 Kč
11 poslední 2 ks Deska OK17 svařenec
#11 2006200145
2006200145
447,70 Kč
447,70 Kč
12 Řemenice PJ18-30 úplná
#12 2006200143
2006200143
13 Kladka úplná
#13 2006200025
2006200025
14 Deflektor úplný
#14 2006200077
2006200077
15 méně než 5 ks Kryt skříně nože úplný
#15 2006200042
2006200042
738,10 Kč
738,10 Kč
16 Násypka
#16 2006200086
2006200086
17 Madlo
#17 3006200141
3006200141
18 skladem Kolo 8”x2,5-4”
#18 51475903036
51475903036
423,50 Kč
423,50 Kč
19 Kryt řemene
#19 3006201022
3006201022
20 Ochranný lem
#20 3006200081
3006200081
21 skladem Šroub M8x40
#21 51309900031
51309900031
6,00 Kč
6,00 Kč
22 skladem Matice M8
#22 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
23 skladem Šroub M6x12
#23 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
24 Zátka kruhová 085-068 30x1-2
#24 51321840004
51321840004
25 skladem Podložka B 8,4
#25 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
26 skladem Matice M8
#26 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
27 skladem Podložka 8
#27 104574
104574
0,60 Kč
0,60 Kč
28 Šroub M8x30
#28 51309543032
51309543032
29 poslední 3 ks Pero 3/16”x18
#29 3203330011
3203330011
25,40 Kč
25,40 Kč
30 skladem Podložka 10
#30 106530
106530
1,20 Kč
1,20 Kč
31 0 ks skladem Šroub M10x60
#31 51309201696
51309201696
3,60 Kč
3,60 Kč
32 skladem Šroub M8x16
#32 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
33 Lícovací kroužek 37x47x0,1
#33 51311800010
51311800010
34 skladem Podložka B 21
#34 124530
124530
3,00 Kč
3,00 Kč
35 skladem Kroužek 15
#35 184621
184621
7,30 Kč
7,30 Kč
36 Lícovací kroužek 10x16x2
#36 51311800013
51311800013
37 skladem Podložka 6,6
#37 195530
195530
0,60 Kč
0,60 Kč
38 skladem Šroub M6x16
#38 189552
189552
1,20 Kč
1,20 Kč
39 skladem Šroub M8x30
#39 117506
117506
3,60 Kč
3,60 Kč
40 skladem Šroub M6x16-8.8
#40 51309252005
51309252005
2,40 Kč
2,40 Kč
41 skladem Pružina tažná 3,15x28,4x110,3x20
#41 51315114076
51315114076
72,60 Kč
72,60 Kč
42 poslední 3 ks Pružina přítlačná
#42 3006200036
3006200036
26,60 Kč
26,60 Kč
43 Klíč na kola fajfka 17
#43 51413321008
51413321008
44 Podložka řemenice 200
#44 3006200082
3006200082
45 skladem Podložka 12
#45 106532
106532
1,20 Kč
1,20 Kč
46 skladem Šroub M12x30
#46 182506
182506
10,90 Kč
10,90 Kč
47 Podložka řemenice 30
#47 3006200083
3006200083
48 Štítek Rapido
#48 3006202051
3006202051
49 skladem Řemen žebrový PJ 1150 18
#49 51272212480
51272212480
447,70 Kč
447,70 Kč
50 0 ks skladem Víčko
#50 3006200041
3006200041
164,60 Kč
164,60 Kč
51 Vrut uni. s půlkulatou hlavou 3x12 Zn
#51 51309900040
51309900040
52 Samolepka LwA 106 bezpečnostní
#52 3003500048
3003500048
53 0 ks skladem Klip na okraj plechu M6 BUT 416
#53 51311900014
51311900014
9,70 Kč
9,70 Kč
54 méně než 5 ks Ovládací element M6x10
#54 51321840050
51321840050
18,20 Kč
18,20 Kč
55 skladem Kolík 3x25
#55 124502
124502
6,40 Kč
6,40 Kč