1291996011

1291996011

1291996011

Objednací číslo: 1291996011

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 536 kB
Technický nákres
1291996011
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Rám svařený
#1 190001
190001
2 Závěs pro AV-1 úplný
#2 2291337007
2291337007
3 Náprava AV-1
#3 190011
190011
4 Sedačka
#4 118593
118593
5 Kolo Baby Buggy 16x6,5
#5 190510
190510
6 poslední 1 ks Lano brzdy 3,15x660
#6 190504
190504
36,30 Kč
36,30 Kč
7 skladem Svorka lanka DUPLEX 4mm
#7 51354321003
51354321003
18,20 Kč
18,20 Kč
8 na cestě Kolík úplný AV-1
#8 190007
190007
452,50 Kč
452,50 Kč
9 Deska s rozpěrkami
#9 190008
190008
10 skladem Táhlo brzdy svařenec
#10 190009
190009
60,50 Kč
60,50 Kč
11 skladem Ložisko 6004-2RS (20x42x12)
#11 9943158
9943158
72,60 Kč
72,60 Kč
12 skladem Šroub M10x70
#12 107501
107501
9,70 Kč
9,70 Kč
13 Šroub M8x40
#13 51309501874
51309501874
14 Zátka 085-50x2,5-4,5 GL
#14 184589
184589
15 skladem Matice M10
#15 189561
189561
3,60 Kč
3,60 Kč
16 skladem Šroub M10x20
#16 150548
150548
6,30 Kč
6,30 Kč
17 skladem Podložka 10
#17 106530
106530
1,20 Kč
1,20 Kč
18 skladem Podložka B 10,5
#18 189567
189567
1,20 Kč
1,20 Kč
19 skladem Podložka 8
#19 104574
104574
0,60 Kč
0,60 Kč
20 skladem Podložka B 8,4
#20 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
21 skladem Pojistný kroužek 20x1,2
#21 110515
110515
1,80 Kč
1,80 Kč
22 poslední 3 ks Závlačka 3,2x20
#22 127513
127513
0,60 Kč
0,60 Kč
23 skladem Závlačka
#23 106524
106524
27,80 Kč
27,80 Kč
24 skladem Čep kola
#24 190010
190010
263,80 Kč
263,80 Kč
25 skladem Kolík 3x25
#25 124502
124502
6,40 Kč
6,40 Kč
26 skladem Matice M10
#26 106529
106529
3,60 Kč
3,60 Kč
27 Šroub M6x20
#27 51309503138
51309503138
28 skladem Podložka 6
#28 6510920
6510920
0,60 Kč
0,60 Kč
29 skladem Držák sedačky
#29 118586
118586
268,60 Kč
268,60 Kč
30 Šroub M12x30
#30 118595
118595
31 skladem Matice M12
#31 194536
194536
3,60 Kč
3,60 Kč
32 skladem Podložka B 13
#32 104503
104503
1,20 Kč
1,20 Kč
33 Oj svařenec
#33 190002
190002
34 méně než 5 ks Kroužek s otvorem
#34 190003
190003
261,90 Kč
261,90 Kč
35 na cestě Šroub M8x60
#35 171511
171511
3,60 Kč
3,60 Kč
36 skladem Matice M8
#36 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
37 Štítek typový AV-1
#37 8232901269
8232901269
38 skladem Čelist brzdová
#38 118535
118535
629,20 Kč
629,20 Kč
39 skladem Pružina čelisti ADELA
#39 189511
189511
42,40 Kč
42,40 Kč