Kartáč válcový KV-100/Z list3

Kartáč válcový KV-100/Z list3

Objednací číslo: 12985651683_3

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 241 kB
Technický nákres
Kartáč válcový KV-100/Z list3
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 na cestě Skříň náhonu
#1 150066
150066
3 382,00 Kč
3 382,00 Kč
2 skladem Šroub M8x16
#2 106547
106547
1,80 Kč
1,80 Kč
3 poslední 3 ks Držák vodícího kola II
#3 150073
150073
1 815,00 Kč
1 815,00 Kč
4 na cestě Páka aretace svařená
#4 150062
150062
611,00 Kč
611,00 Kč
5 poslední 1 ks Řemenice pr.147
#5 171005
171005
1 841,60 Kč
1 841,60 Kč
6 skladem Podložka 8
#6 104574
104574
0,60 Kč
0,60 Kč
7 poslední 3 ks Deska posuvná
#7 150074
150074
1 113,20 Kč
1 113,20 Kč
8 skladem Matice M14x1,5
#8 106526
106526
12,10 Kč
12,10 Kč
9 skladem Podložka 10
#9 106530
106530
1,20 Kč
1,20 Kč
10 poslední 3 ks Pružina tlačná 1,6x26,7x95x8,5
#10 150622
150622
21,80 Kč
21,80 Kč
11 skladem Deska nosná
#11 150068
150068
1 415,70 Kč
1 415,70 Kč
12 skladem Matice M8
#12 104572
104572
0,60 Kč
0,60 Kč
13 skladem Pojistný kroužek 20x1,2
#13 110515
110515
1,80 Kč
1,80 Kč
14 Kryt nosný svař.
#14 150061
150061
15 skladem Příruba náhonu
#15 150085
150085
1 409,60 Kč
1 409,60 Kč
16 skladem Závlačka 4x32
#16 189577
189577
1,20 Kč
1,20 Kč
17 skladem Šroub M10x30
#17 129552
129552
4,10 Kč
4,10 Kč
18 na cestě Podpěra svařená
#18 150064
150064
635,20 Kč
635,20 Kč
19 poslední 2 ks Závěs kola
#19 150077
150077
1 645,60 Kč
1 645,60 Kč
20 skladem Pero 5e7x5x16
#20 150544
150544
7,30 Kč
7,30 Kč
21 skladem Šroub M8x25
#21 110525
110525
3,00 Kč
3,00 Kč
22 Náhon kartáče KV-100 kompletní
#22 2295081016
2295081016
23 skladem Pero 5e7x5x12
#23 186506
186506
4,80 Kč
4,80 Kč
24 poslední 3 ks Kolo PR. 200/20
#24 150626
150626
217,80 Kč
217,80 Kč
25 poslední 3 ks Hřídel hnací
#25 150067
150067
1 830,80 Kč
1 830,80 Kč
26 skladem Šroub M8x45
#26 195555
195555
4,80 Kč
4,80 Kč
27 Hřídel kladek osazená
#27 2292772002
2292772002
28 skladem Podložka 6
#28 6510920
6510920
0,60 Kč
0,60 Kč
29 méně než 5 ks Vedení páky aretace
#29 150063
150063
486,40 Kč
486,40 Kč
30 skladem Matice M6
#30 1800141
1800141
0,60 Kč
0,60 Kč
31 skladem Podložka B 17
#31 189566
189566
2,40 Kč
2,40 Kč
32 skladem Ložisko 6005-2RS (25x47x12)
#32 135501
135501
26,60 Kč
26,60 Kč
33 skladem Čep kola úplný
#33 150078
150078
598,90 Kč
598,90 Kč
34 poslední 3 ks VLNOVEC BABETA
#34 150624
150624
64,10 Kč
64,10 Kč
35 skladem Matice M10
#35 106529
106529
3,60 Kč
3,60 Kč
36 poslední 1 ks Řemenice
#36 150065
150065
1 542,80 Kč
1 542,80 Kč
37 skladem Podložka B 21
#37 124530
124530
3,00 Kč
3,00 Kč
38 skladem Šroub seřizovací
#38 150086
150086
787,70 Kč
787,70 Kč
39 skladem Šroub M6x16
#39 189552
189552
1,20 Kč
1,20 Kč
40 skladem Pojistný kroužek 47x1,75
#40 126504
126504
8,50 Kč
8,50 Kč
41 poslední 3 ks Držák vodícího kola I
#41 150072
150072
949,80 Kč
949,80 Kč
42 skladem Kolečko ruční
#42 108005
108005
205,70 Kč
205,70 Kč
43 skladem Pružina tažná 1,6x17,6x62,4x20
#43 150620
150620
20,60 Kč
20,60 Kč
44 skladem Řemen klínový AVX 10x1735 La
#44 150625
150625
217,80 Kč
217,80 Kč
45 skladem Kolík 5x26
#45 150623
150623
3,60 Kč
3,60 Kč
46 skladem Pojistný kroužek 25x1,2
#46 131520
131520
2,40 Kč
2,40 Kč
47 poslední 1 ks Šroub napínání řemene
#47 150069
150069
304,90 Kč
304,90 Kč
48 skladem Pojistný kroužek 60x2
#48 110532
110532
15,70 Kč
15,70 Kč
49 skladem Pojistný kroužek 16x1
#49 108503
108503
1,20 Kč
1,20 Kč