1005800097

1005800097

Objednací číslo: 1005800097

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 621 kB
Technický nákres
1005800097
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Rám svařenec OP-115
#1 194505
194505
2 Opěrná noha
#2 194511
194511
3 Štít OP-115
#3 194504
194504
4 Hrabicový pás
#4 2005800123
2005800123
5 0 ks skladem Připojovací příruba
#5 2005800112
2005800112
3 388,00 Kč
3 388,00 Kč
6 Ložiskový domeček nap. svař.
#6 194506
194506
7 poslední 1 ks - NABOJ REMENIC PR-19MM
#7 2005800128
2005800128
726,00 Kč
726,00 Kč
7 poslední 1 ks - NABOJ REMENIC PR-18MM
#7 194523
194523
726,00 Kč
726,00 Kč
8 0 ks skladem Řemenive velká
#8 194521
194521
750,20 Kč
750,20 Kč
9 Řemenice hnací
#9 194529
194529
10 0 ks skladem Řádkovací clona
#10 2005800116
2005800116
1 815,00 Kč
1 815,00 Kč
11 0 ks skladem Rameno kola
#11 194503
194503
810,70 Kč
810,70 Kč
12 Pojezdové kolo pravé sestava
#12 2005800252
2005800252
13 Pojezdové kolo levé sestava
#13 2005800113
2005800113
14 Sloupek mezi řemenice
#14 3005800132
3005800132
15 poslední 1 ks - HRIDEL BEZDRAZKOVA PR-19MM
#15 3005800133
3005800133
556,60 Kč
556,60 Kč
15 0 ks skladem - HRIDEL BEZDRAZKOVA PR-18MM
#15 194522
194522
556,60 Kč
556,60 Kč
16 skladem Šroub M6x18
#16 150538
150538
0,70 Kč
0,70 Kč
17 skladem Šroub M8x20
#17 189548
189548
1,80 Kč
1,80 Kč
18 skladem Šroub M8x25
#18 51309900032
51309900032
9,70 Kč
9,70 Kč
19 0 ks skladem Šroub M10x80
#19 170525
170525
6,20 Kč
6,20 Kč
20 Šroub M12x35
#20 51309503853
51309503853
21 skladem Matice M8
#21 104572
104572
0,60 Kč
0,60 Kč
22 skladem Matice M8
#22 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
23 skladem Matice M10
#23 106529
106529
3,60 Kč
3,60 Kč
24 skladem Matice M12
#24 106531
106531
2,40 Kč
2,40 Kč
25 skladem Podložka 6,4
#25 127520
127520
4,80 Kč
4,80 Kč
26 skladem Podložka 8,4
#26 110538
110538
1,20 Kč
1,20 Kč
27 skladem Podložka B 10,5
#27 189567
189567
1,20 Kč
1,20 Kč
28 skladem Podložka 12
#28 106532
106532
1,20 Kč
1,20 Kč
29 skladem Podložka B 13
#29 104503
104503
1,20 Kč
1,20 Kč
30 skladem Podložka 13
#30 108505
108505
1,20 Kč
1,20 Kč
31 Podložka 13
#31 51311214088
51311214088
32 skladem Ložisko 6004-2RS (20x42x12)
#32 9943158
9943158
72,60 Kč
72,60 Kč
33 skladem Pojistný kroužek 42x1,75
#33 136506
136506
5,40 Kč
5,40 Kč
34 Zajišťovací klička
#34 194510
194510
35 Zátka kruhová 085-068 22x1-2,5
#35 189524
189524
36 Štítek výrobní OP-115
#36 3005800099
3005800099
37 skladem Závlačka
#37 108501
108501
41,10 Kč
41,10 Kč
38 poslední 3 ks Řemen kratší OP-115
#38 51482489121
51482489121
121,00 Kč
121,00 Kč