1005901133

1005901133

Objednací číslo: 1005901133

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 1 427 kB
Technický nákres
1005901133
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Spodní šasi sestava
#1 2005900057
2005900057
2 Horní šasi BS950 sestava
#2 2005901070
2005901070
3 Řídítka sestava
#3 2005901071
2005901071
4 Kolo 4.80/4.00-8 levé
#4 2005900005
2005900005
5 Kolo 4.80/4.00-8 pravé
#5 2005900006
2005900006
6 méně než 5 ks Pero 3/16”x55
#6 3005900181
3005900181
47,20 Kč
47,20 Kč
7 skladem Podložka s nosem
#7 3000800109
3000800109
32,70 Kč
32,70 Kč
8 poslední 2 ks Silentblok zadní
#8 3005900078
3005900078
30,20 Kč
30,20 Kč
9 poslední 1 ks Silentblok přední
#9 3005900079
3005900079
38,70 Kč
38,70 Kč
10 skladem Kroužek třmenový E-75
#10 51311732165
51311732165
6,00 Kč
6,00 Kč
11 skladem Šroub M10x20
#11 51309900029
51309900029
9,70 Kč
9,70 Kč
12 skladem Šroub M8x25-8.8-A3L
#12 59309274293
59309274293
6,00 Kč
6,00 Kč
13 skladem Šroub M8x16
#13 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
14 skladem Matice M8
#14 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
15 skladem Matice M6
#15 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
16 skladem Podložka 9
#16 150536
150536
1,20 Kč
1,20 Kč
17 0 ks skladem Páska stahovací 4,8x250
#17 51283297052
51283297052
2,40 Kč
2,40 Kč
18 0 ks skladem Páska stahovací rozebiraci 7,6x200
#18 51283297012
51283297012
4,80 Kč
4,80 Kč
19 Samolepka bezp. informace + bypass
#19 3003500051
3003500051
20 Štítek výrobní RAPTOR Hydro
#20 3005901190
3005901190
21 poslední 1 ks Šroub M10x25 přední
#21 3005900154
3005900154
133,10 Kč
133,10 Kč