1298565174

neuvedeno 1298565174

1298565174

Objednací číslo: 1298565174

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 720 kB
Technický nákres
1298565174
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Sekačka BDR-585 Adela (list2)
#1 1298565174_2
1298565174_2
2 skladem Šroub M8x20
#2 189548
189548
1,80 Kč
1,80 Kč
3 skladem Podložka 5,5
#3 195531
195531
0,80 Kč
0,80 Kč
4 skladem Element ovládací M8x20 JJZ 50
#4 171525
171525
72,60 Kč
72,60 Kč
5 skladem Plenta
#5 169533
169533
181,50 Kč
181,50 Kč
6 na cestě Držák plenty úplný
#6 169016
169016
665,50 Kč
665,50 Kč
7 skladem Krytka matice 6HR M8
#7 169504
169504
6,00 Kč
6,00 Kč
8 skladem Šroub M5x10
#8 195525
195525
0,60 Kč
0,60 Kč
9 na cestě Madlo svařenec
#9 189053
189053
544,50 Kč
544,50 Kč
10 skladem Matice M8
#10 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
11 skladem Podložka B 8,4
#11 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
12 skladem Šroub M6x16
#12 189552
189552
1,20 Kč
1,20 Kč
13 skladem Matice M6
#13 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
14 méně než 5 ks Podložka 6,6
#14 169508
169508
1,20 Kč
1,20 Kč
15 poslední 1 ks Krytka VINYL-FLEX 14x70 RED
#15 189578
189578
9,40 Kč
9,40 Kč
16 skladem Kryt horní Adéla červený
#16 189501
189501
1 403,60 Kč
1 403,60 Kč