1298565177

1298565177

1298565177

Objednací číslo: 1298565177

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 629 kB
Technický nákres
1298565177
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Rám svařený
#1 195048
195048
2 poslední 1 ks Hnaná řemenice
#2 195008
195008
1 331,00 Kč
1 331,00 Kč
3 méně než 5 ks Řemenice 140 A13 svařenec
#3 195007
195007
2 284,50 Kč
2 284,50 Kč
4 poslední 2 ks Kladka úplná
#4 189005
189005
1 210,00 Kč
1 210,00 Kč
5 Řidítka s hrazdou předmontovaná
#5 2298078056
2298078056
6 skladem Kryt řemene strunové sekačky
#6 195537
195537
377,50 Kč
377,50 Kč
7 Řezac struny pro 60cm
#7 195035
195035
8 0 ks skladem Doraz s vedením řemene
#8 195039
195039
164,70 Kč
164,70 Kč
9 poslední 2 ks Šroub W 3/8”
#9 105011
105011
133,10 Kč
133,10 Kč
10 skladem Distanční podložka
#10 189074
189074
154,90 Kč
154,90 Kč
11 Držák plenty
#11 195029
195029
12 skladem Pero 5/32x5/8
#12 105007
105007
242,00 Kč
242,00 Kč
13 Štítek strunová sekačka Trimmer-50
#13 8232901359
8232901359
14 poslední 3 ks Držáček s maticí
#14 195532
195532
30,20 Kč
30,20 Kč
15 Plenta
#15 195542
195542
16 Kryt strunové hlavy
#16 195536
195536
17 Samolepka ochrana sluchu a očí
#17 3003500019
3003500019
18 Samolepka upozornění PONY sečení
#18 3208731064
3208731064
19 Samolepka nebezpečí PONY sečení
#19 3208731065
3208731065
20 Samolepka nastavení disku
#20 3208731083
3208731083
21 Samolepka ” Nasazení struny”
#21 3208731084
3208731084
22 nedostupné Samolepka LWA 98
#22 3208731160
3208731160
23 skladem Řemen TX 13x1350 Ld VU6K
#23 195519
195519
484,00 Kč
484,00 Kč
24 Kolo plnopryž ET 69234/0-01 žlutý
#24 195549
195549
25 Krytka do vrtu 13-9-6,4 serie B
#25 189598
189598
26 Samolepka šipka
#26 3208731082
3208731082
27 Motor Tecumseh centura 55 LXT
#27 189600
189600
28 skladem MATICE KRIDLOVA OVLADACI KIPP
#28 189521
189521
108,90 Kč
108,90 Kč
29 skladem Pružina TZ 0,8x8,8x95,2x100
#29 189516
189516
24,20 Kč
24,20 Kč
30 Rukojeť CP 050212
#30 195551
195551
31 skladem Šroub M8x70
#31 195552
195552
3,60 Kč
3,60 Kč
32 skladem Šroub M8x20
#32 189548
189548
1,80 Kč
1,80 Kč
33 skladem Šroub M6x45
#33 195522
195522
1,20 Kč
1,20 Kč
34 skladem Šroub M6x45
#34 195523
195523
1,80 Kč
1,80 Kč
35 skladem Šroub M6x16
#35 189552
189552
1,20 Kč
1,20 Kč
36 méně než 5 ks Šroub M5x10
#36 195525
195525
0,60 Kč
0,60 Kč
37 skladem Matice M10
#37 195527
195527
4,20 Kč
4,20 Kč
38 skladem Matice M8
#38 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
39 skladem Matice M6
#39 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
40 skladem Matice M6
#40 1800141
1800141
0,60 Kč
0,60 Kč
41 skladem Podložka B 10,5
#41 189567
189567
1,20 Kč
1,20 Kč
42 skladem Podložka 10
#42 106530
106530
1,20 Kč
1,20 Kč
43 skladem Podložka B 8,4
#43 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
44 skladem Podložka 6,6
#44 195530
195530
0,60 Kč
0,60 Kč
45 skladem Podložka 6,6
#45 169508
169508
1,20 Kč
1,20 Kč
46 skladem Podložka 6,4
#46 127520
127520
4,80 Kč
4,80 Kč
47 poslední 2 ks Podložka B 6,4
#47 189571
189571
0,60 Kč
0,60 Kč
48 skladem Podložka 5,5
#48 195531
195531
1,20 Kč
1,20 Kč
49 skladem Pero 5e7x5x25
#49 189574
189574
12,10 Kč
12,10 Kč
50 skladem Pojistný kroužek 20x1,2
#50 110515
110515
1,80 Kč
1,80 Kč
51 skladem Pojistný kroužek 10x1
#51 6021519
6021519
1,20 Kč
1,20 Kč
52 skladem Ložisko 6004-2RS (20x42x12)
#52 9943158
9943158
72,60 Kč
72,60 Kč
53 skladem Šroub M8x45
#53 195555
195555
4,80 Kč
4,80 Kč
54 Konus 3/8-26
#54 195510
195510
55 Ložisko ”BERNARDI MOZZI MOTOR”
#55 195512
195512
56 skladem Matice (kolová) 3/8-26x9
#56 195511
195511
2,40 Kč
2,40 Kč
57 Strunová sekačka Trimmer-50(list3)
#57 1298565177_3
1298565177_3
58 Strunová sekačka Trimmer-50(list2)
#58 1298565177_2
1298565177_2