1006100072

1006100072

1006100072

Objednací číslo: 1006100072

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 1 085 kB
Technický nákres
1006100072
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Základ kartáče
#1 2006100046
2006100046
2 Náhon kartáče
#2 2006100032
2006100032
3 skladem Řemenice 92 svar.
#3 2006100001
2006100001
326,70 Kč
326,70 Kč
4 Deska s motorem GCV160
#4 2004400149
2004400149
5 Náprava
#5 2003900029
2003900029
6 poslední 2 ks Kolo levé 15x5.00-6 NHS
#6 2006100058
2006100058
786,50 Kč
786,50 Kč
7 skladem Kolo pravé 15x5.00-6 NHS
#7 2006100059
2006100059
786,50 Kč
786,50 Kč
8 skladem Čep osový
#8 2005600051
2005600051
484,00 Kč
484,00 Kč
9 Zametací válec 80 úplný
#9 2006100038
2006100038
10 poslední 2 ks Páka natáčení úplná
#10 2006100019
2006100019
1 185,80 Kč
1 185,80 Kč
11 méně než 5 ks Distanční podložka
#11 3006100060
3006100060
24,20 Kč
24,20 Kč
12 méně než 5 ks Kryt převodovky
#12 3004400021
3004400021
381,20 Kč
381,20 Kč
13 Kryt rámu spodní
#13 3006100030
3006100030
14 skladem Kryt řemene CB
#14 3006100031
3006100031
520,30 Kč
520,30 Kč
15 Kryt rámu boční
#15 3006100029
3006100029
16 Řídítka kompletní
#16 2006100062
2006100062
17 poslední 2 ks Svorník 325mm
#17 2004400063
2004400063
67,80 Kč
67,80 Kč
18 Kolo podpěrné
#18 2006100020
2006100020
19 skladem Kolík 10x45 2914
#19 182533
182533
42,40 Kč
42,40 Kč
20 nedostupné Samolepka Bezp. informace F-550
#20 3003500020
3003500020
21 nedostupné Samolepka řazení rychlostí
#21 3003900033
3003900033
22 Samolepka 2 speed
#22 3003900034
3003900034
23 Samolepka CB-80
#23 3006100061
3006100061
24 nedostupné Samolepka VARI 170x27
#24 3003500030
3003500030
25 Štítek výrobní CB-80
#25 3006100065
3006100065
26 skladem MATICE KRIDLOVA OVLADACI KIPP
#26 189521
189521
108,90 Kč
108,90 Kč
27 skladem Ovládací element STGM30 M5
#27 51321461064
51321461064
37,50 Kč
37,50 Kč
28 poslední 3 ks Zátka čtvercová 20x20 056 SUNAP
#28 169506
169506
2,40 Kč
2,40 Kč
29 skladem Šroub M8x35
#29 51309900023
51309900023
4,80 Kč
4,80 Kč
30 Šroub M6x35
#30 51309503126
51309503126
31 skladem Šroub M6x12
#31 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
32 skladem Matice M12x1,5-04-A3L
#32 126508
126508
6,00 Kč
6,00 Kč
33 skladem Matice M8
#33 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
34 skladem Matice M8
#34 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
35 skladem Matice M6
#35 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
36 skladem Podložka B 21
#36 124530
124530
3,00 Kč
3,00 Kč
37 skladem Podložka B 13
#37 104503
104503
1,20 Kč
1,20 Kč
38 skladem Podložka B 8,4
#38 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
39 skladem Pero 5e7x5x32
#39 184527
184527
9,70 Kč
9,70 Kč
40 skladem Pojistnýkroužek40x1,75
#40 51311733021
51311733021
3,60 Kč
3,60 Kč
41 skladem Pojistný kroužek 15x1
#41 131521
131521
1,20 Kč
1,20 Kč
42 skladem Kroužek 15
#42 184621
184621
7,30 Kč
7,30 Kč
43 skladem Nýt trhací ASL 4810
#43 184623
184623
2,40 Kč
2,40 Kč
44 skladem Řemen AVX 10x675La
#44 51272212040
51272212040
128,30 Kč
128,30 Kč
45 skladem Řemen Optibelt TX13x1172Ld
#45 182505
182505
537,20 Kč
537,20 Kč
46 skladem Řemen Optibelt AVX10x838La Marathon1
#46 51272212037
51272212037
121,00 Kč
121,00 Kč