1004400346

1004400346

1004400346

Objednací číslo: 1004400346

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 1 288 kB
Technický nákres
1004400346
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Podvozek jednoúčelový GCVX200
#1 2004400304
2004400304
2 méně než 5 ks Kryt prac. prostoru
#2 2004400020
2004400020
2 734,60 Kč
2 734,60 Kč
3 skladem Šroub M8x16
#3 51309900011
51309900011
4,80 Kč
4,80 Kč
4 skladem Matice M8
#4 51311900006
51311900006
1,80 Kč
1,80 Kč
5 skladem Šroub M6x12
#5 51309900007
51309900007
2,40 Kč
2,40 Kč
6 skladem Matice M6
#6 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
7 Nůž - sestava
#7 2004400023
2004400023
8 skladem Pero 5e7x5x28
#8 51311726036
51311726036
7,30 Kč
7,30 Kč
9 skladem Šroub M10x30
#9 51309900012
51309900012
18,20 Kč
18,20 Kč
10 Kluznice úplná
#10 2004400017
2004400017
11 skladem Kryt převodovky
#11 3004400021
3004400021
370,30 Kč
370,30 Kč
12 skladem Kryt řemene ”V”
#12 3004400098
3004400098
441,60 Kč
441,60 Kč
13 na cestě Ovládací element STGM30 M5
#13 51321461064
51321461064
35,10 Kč
35,10 Kč
14 Štítek F-550 MIO STANDARD
#14 3004400345
3004400345
15 Samolepka Bezp. informace F-550
#15 3003500020
3003500020
16 Samolepka MIO STANDARD 170x35
#16 3003500077
3003500077
17 Samolepka řazení rychlostí
#17 3003900033
3003900033
18 skladem Zátka čtvercová 20x20 056 SUNAP
#18 169506
169506
2,40 Kč
2,40 Kč
19 skladem Kryt středový
#19 3004400059
3004400059
122,20 Kč
122,20 Kč
20 Šroub M6x16
#20 51309203129
51309203129