Motor XP-140

4 235,00 Kč

3 500,00 Kč bez DPH

na cestě

MOTOR ZONGSHEN XP140 (CZ)

Objednací číslo: 51482489041
Hmotnost: 10,0 kg

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
GIF Katalogový list 202 kB
Technický nákres
MOTOR ZONGSHEN XP140 (CZ)
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Šroub M6x14
#1 100011262-0003
100011262-0003
2 skladem Víčko ventilů
#2 100002308
100002308
36,30 Kč
36,30 Kč
3 skladem Těsnění víčka ventilů
#3 100010174
100010174
18,20 Kč
18,20 Kč
4 skladem Vahadlo ventilu sestava
#4 100004421
100004421
24,20 Kč
24,20 Kč
5 skladem Vodicí deska vahadla
#5 100004468
100004468
12,10 Kč
12,10 Kč
6 Miska ventilu
#6 100004579
100004579
7 Pružina ventilu
#7 100004564
100004564
8 Těsnění sacího ventilu
#8 100004599
100004599
9 skladem Sací ventil
#9 100004520
100004520
36,30 Kč
36,30 Kč
10 skladem Výfukový ventil
#10 100004543
100004543
60,50 Kč
60,50 Kč
11 Šroub M8x54
#11 100002461-0001
100002461-0001
12 Matice M6
#12 100011463-0002
100011463-0002
13 skladem Kryt tlumiče výfuku
#13 100006826
100006826
151,20 Kč
151,20 Kč
14 skladem Tlumič výfuku
#14 100006278
100006278
121,00 Kč
121,00 Kč
15 skladem Těsnění tlumiče výfuku
#15 100006523
100006523
12,10 Kč
12,10 Kč
16 Svorník M6x76
#16 100010349
100010349
17 skladem Zapalovací svíčka
#17 100009378
100009378
79,90 Kč
79,90 Kč
18 Hlava válce
#18 100002370
100002370
19 skladem Svorník M6x87
#19 100010348
100010348
18,20 Kč
18,20 Kč
20 skladem Těsnění izolátoru
#20 100005553
100005553
8,50 Kč
8,50 Kč
21 skladem Izolátor
#21 100005596
100005596
18,20 Kč
18,20 Kč
22 skladem Těsnění karburátoru
#22 100005920
100005920
24,20 Kč
24,20 Kč
23 skladem Karburátor
#23 100005233
100005233
665,50 Kč
665,50 Kč
24 skladem Páčka sytiče
#24 100008030
100008030
12,10 Kč
12,10 Kč
25 skladem Vzduchový filtr sestava
#25 100004660
100004660
181,50 Kč
181,50 Kč
26 skladem Těleso vzduchového filtru
#26 100004988
100004988
42,40 Kč
42,40 Kč
27 na cestě Vložka vzduchového filtru
#27 100066513
100066513
183,90 Kč
183,90 Kč
28 skladem Kryt vzduchového filtru
#28 100004837
100004837
30,20 Kč
30,20 Kč
29 skladem Těsnění hlavy válce
#29 100010202
100010202
30,20 Kč
30,20 Kč
30 skladem Spojovací kolík 10x16
#30 100010558
100010558
8,50 Kč
8,50 Kč
31 skladem Zdvihátko
#31 100004391
100004391
60,50 Kč
60,50 Kč
32 Palec
#32 100004261
100004261
33 Sada pístních kroužků
#33 100003235
100003235
34 Píst
#34 100003066
100003066
35 Pojistný kroužek
#35 100003220
100003220
36 Pístní čep
#36 100003118
100003118
37 Ojnice sestava
#37 100003441
100003441
38 skladem Ruční startér
#38 100007218-0001
100007218-0001
423,50 Kč
423,50 Kč
39 skladem Kryt motoru
#39 100007604
100007604
145,20 Kč
145,20 Kč
40 skladem Svorník M6x75
#40 100010306
100010306
10,90 Kč
10,90 Kč
41 skladem Svorník M6x73
#41 100010307
100010307
10,90 Kč
10,90 Kč
42 Matice M14x1,5
#42 100011462-0001
100011462-0001
43 skladem Sedlo startovací cívky
#43 100007557
100007557
48,40 Kč
48,40 Kč
44 skladem Setrvačník
#44 100009500
100009500
435,60 Kč
435,60 Kč
45 Šroub M6x25
#45 100011268-0003
100011268-0003
46 skladem Zapalovací cívka
#46 100009235
100009235
242,00 Kč
242,00 Kč
47 Šroub M6x10
#47 100011260-0005
100011260-0005
48 Podpěra
#48 100007139
100007139
49 skladem Gufero 20x42x7
#49 100017639
100017639
26,60 Kč
26,60 Kč
50 skladem Pružina odvzdušnění
#50 100008440
100008440
1,20 Kč
1,20 Kč
51 skladem Ventil odvzdušnění
#51 100004085
100004085
2,40 Kč
2,40 Kč
52 Víčko odvzdušnění
#52 100004052
100004052
53 Těsnění víčka odvzdušnění
#53 100010259
100010259
54 skladem Víčko palivové nádrže
#54 100008754
100008754
96,80 Kč
96,80 Kč
55 skladem Těsnicí podložka
#55 100008938
100008938
10,90 Kč
10,90 Kč
56 Podložka 6,5x1,5x25
#56 100010438
100010438
57 skladem Těsnicí podložka
#57 100008937
100008937
7,30 Kč
7,30 Kč
58 skladem Palivová nádrž
#58 100008688
100008688
363,00 Kč
363,00 Kč
59 Pouzdro 6,5x10x19
#59 100004219
100004219
60 Svorník M6x68
#60 100010308
100010308
61 skladem Palivový filtr
#61 100009020
100009020
26,60 Kč
26,60 Kč
62 skladem Svorka palivové hadičky
#62 100005136
100005136
6,00 Kč
6,00 Kč
63 skladem Palivová hadička 6,3x12,5x260
#63 100017745
100017745
30,20 Kč
30,20 Kč
64 skladem Držák lanka
#64 100000671
100000671
2,40 Kč
2,40 Kč
65 skladem Pružina táhla
#65 100007919
100007919
9,70 Kč
9,70 Kč
66 skladem Táhlo plynu
#66 100007946
100007946
9,70 Kč
9,70 Kč
67 Kliková skříň
#67 100056390
100056390
68 skladem Hřídel ramene regulátoru
#68 100007971
100007971
242,00 Kč
242,00 Kč
69 skladem Těsnění regulátoru 6x11x4
#69 100017630
100017630
7,30 Kč
7,30 Kč
70 Závlačka
#70 100007986
100007986
71 skladem Páka regulátoru
#71 100054663
100054663
24,20 Kč
24,20 Kč
72 skladem Pružina regulátoru
#72 100007835
100007835
12,10 Kč
12,10 Kč
73 Pouzdro 6,5x10x24
#73 100004221
100004221
74 skladem Konzola regulátoru kompletní
#74 100008088
100008088
108,90 Kč
108,90 Kč
75 Šroub M6x35
#75 100011271-0003
100011271-0003
76 skladem Těsnění klikové skříně
#76 100010144
100010144
30,20 Kč
30,20 Kč
77 skladem Hadička odvzdušnění
#77 100002827
100002827
12,10 Kč
12,10 Kč
78 skladem Kliková hřídel
#78 100030011
100030011
471,90 Kč
471,90 Kč
79 skladem Pero klikové hřídele
#79 100010577
100010577
3,60 Kč
3,60 Kč
80 Šroub M6x28
#80 100011269-0003
100011269-0003
81 skladem Hrdlo olejové nádrže s měrkou sestava
#81 100004110-0006
100004110-0006
90,80 Kč
90,80 Kč
82 skladem Těsnění měrky
#82 100004142
100004142
12,10 Kč
12,10 Kč
83 skladem Těsnění měrky
#83 100004141
100004141
8,50 Kč
8,50 Kč
84 Ozubené kolo
#84 100003467
100003467
85 skladem Podložka 25,4x34x1
#85 100010527-0001
100010527-0001
12,10 Kč
12,10 Kč
86 skladem Vypouštěcí šroub M10x1,25x15
#86 100010272
100010272
7,30 Kč
7,30 Kč
87 skladem Podložka 10x1,5x16
#87 100010459
100010459
1,20 Kč
1,20 Kč
88 skladem Spojovací kolík 9x14
#88 100010554
100010554
8,50 Kč
8,50 Kč
89 skladem Vačková hřídel
#89 100004281
100004281
181,50 Kč
181,50 Kč
90 skladem Držák regulátoru
#90 100008451
100008451
18,20 Kč
18,20 Kč
91 skladem Regulátor
#91 100008289
100008289
60,50 Kč
60,50 Kč
92 skladem Spojovací kolík 7x14
#92 100010544
100010544
8,50 Kč
8,50 Kč
93 Kryt klikové skříně
#93 100002948
100002948
94 skladem Gufero 25x38x7 HORNI
#94 100017617
100017617
36,30 Kč
36,30 Kč