Odstraňovač plevele B-35 základ

neuvedeno

Odstraňovač plevele B-35 základ

Objednací číslo: 2006601054

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 420 kB
Technický nákres
Odstraňovač plevele B-35 základ
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Rám VARI barvený
#1 2006602063
2006602063
2 neuvedeno Plech spodní
#2 3006602006
3006602006
3 poslední 2 ks Trubka řídítek
#3 3006600007
3006600007
877,20 Kč
877,20 Kč
4 skladem Svorník 325mm
#4 2004400063
2004400063
61,70 Kč
61,70 Kč
5 neuvedeno Řemenice hnací sestava
#5 2006600009
2006600009
6 neuvedeno Řemenice sestava
#6 2006600017
2006600017
7 Tip skladem 3006600026 Kartáč 350x90/30 - 56
#7 3006600026
3006600026
1 210,00 Kč
1 210,00 Kč
8 neuvedeno Kolo úplné L
#8 2006601029
2006601029
9 neuvedeno Kolo úplné P
#9 2006600146
2006600146
10 skladem Ořezávač
#10 3006601033
3006601033
133,10 Kč
133,10 Kč
11 neuvedeno Pouzdro napínací kladky
#11 3006601036
3006601036
12 neuvedeno Kladka náhonu
#12 2006600034
2006600034
13 skladem Pružina tažná TZ 1x11x59x40
#13 51315114113
51315114113
21,80 Kč
21,80 Kč
14 neuvedeno Kladka napinaci pevna
#14 2006601042
2006601042
15 neuvedeno Napínák svar.
#15 2006600138
2006600138
16 skladem Podložka 14
#16 189061
189061
8,50 Kč
8,50 Kč
17 skladem Příčka s dorazy svař.
#17 2006600073
2006600073
538,40 Kč
538,40 Kč
18 poslední 2 ks Držák clony
#18 3006600037
3006600037
1 258,40 Kč
1 258,40 Kč
19 méně než 5 ks Clona
#19 3006600038
3006600038
592,90 Kč
592,90 Kč
20 neuvedeno Zástěrka sestava
#20 2006601039
2006601039
21 neuvedeno Samolepka Bezp. informace F-550
#21 3003500020
3003500020
22 skladem MATICE KRIDLOVA OVLADACI KIPP
#22 189521
189521
96,80 Kč
96,80 Kč
23 skladem Ovládací element M6x16
#23 51321840045
51321840045
14,50 Kč
14,50 Kč
24 skladem Krytka GPN 6906003
#24 51321840052
51321840052
13,30 Kč
13,30 Kč
25 na cestě Klip na okraj plechu M6 BUT 416
#25 51311900014
51311900014
9,70 Kč
9,70 Kč
26 skladem Šroub M8x100
#26 51309203501
51309203501
9,70 Kč
9,70 Kč
27 skladem Šroub M8x35
#27 51309900023
51309900023
4,80 Kč
4,80 Kč
28 neuvedeno Šroub M8x25
#28 51309543033
51309543033
29 skladem Šroub M8x16
#29 51309900011
51309900011
3,60 Kč
3,60 Kč
30 neuvedeno Šroub M6x16
#30 51309203129
51309203129
31 skladem Matice M8
#31 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
32 skladem Matice M8
#32 51311120099
51311120099
2,40 Kč
2,40 Kč
33 skladem Matice M6
#33 51311900005
51311900005
1,00 Kč
1,00 Kč
34 skladem Podložka 11
#34 195528
195528
3,60 Kč
3,60 Kč
35 skladem Podložka B 8,4
#35 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
36 skladem Podložka 8
#36 104574
104574
0,60 Kč
0,60 Kč
37 skladem Řemen AVX13x750La Marathon1
#37 51272212043
51272212043
447,70 Kč
447,70 Kč
38 skladem Řemen TX13x760Ld VUVK
#38 51272212044
51272212044
399,30 Kč
399,30 Kč