Motor VARI XP-200A

0 ks skladem Motor VARI XP-200A
5 445,00 Kč

4 500,00 Kč bez DPH

MOTOR ZONGSHEN XP200A

Objednací číslo: 51482489163
Hmotnost: 13,1 kg

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Katalogový list 1 482 kB
Technický nákres
MOTOR ZONGSHEN XP200A
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Šroub M6x14
#1 100011262-0004
100011262-0004
2 skladem Víčko ventilů
#2 100002308
100002308
36,30 Kč
36,30 Kč
3 skladem Těsnění víčka ventilů
#3 100030069
100030069
24,20 Kč
24,20 Kč
4 skladem Vahadlo ventilu sestava
#4 100004421
100004421
24,20 Kč
24,20 Kč
5 skladem Vodicí deska vahadla
#5 100063679
100063679
24,20 Kč
24,20 Kč
6 skladem Miska ventilu
#6 100004580
100004580
7,30 Kč
7,30 Kč
7 skladem Pružina ventilu
#7 100004565
100004565
7,30 Kč
7,30 Kč
8 skladem Těsnění sacího ventilu
#8 100004598
100004598
12,10 Kč
12,10 Kč
9 Šroub M8x54
#9 100002461-0002
100002461-0002
10 poslední 2 ks Hlava válce
#10 100066426
100066426
484,00 Kč
484,00 Kč
11 Matice M6
#11 100011452-0010
100011452-0010
12 skladem Kryt tlumiče výfuku
#12 100130811
100130811
193,60 Kč
193,60 Kč
13 skladem Tlumič výfuku
#13 100143916
100143916
242,00 Kč
242,00 Kč
14 skladem Těsnění tlumiče výfuku
#14 100066439
100066439
30,20 Kč
30,20 Kč
15 skladem Svorník M6x98
#15 100061091-0001
100061091-0001
14,50 Kč
14,50 Kč
16 Svorník M6x87
#16 100010348-0001
100010348-0001
17 0 ks skladem Těsnění izolátoru
#17 100005560
100005560
1,20 Kč
1,20 Kč
18 skladem Izolátor
#18 100005603
100005603
12,10 Kč
12,10 Kč
19 skladem Těsnění karburátoru
#19 100074676
100074676
12,10 Kč
12,10 Kč
20 skladem Clona
#20 100066441
100066441
24,20 Kč
24,20 Kč
21 skladem Karburátor
#21 100094417-0001
100094417-0001
665,50 Kč
665,50 Kč
22 skladem Těsnění vzduchového filtru
#22 100005946
100005946
12,10 Kč
12,10 Kč
23 skladem Vzduchový filtr sestava
#23 100004649
100004649
181,50 Kč
181,50 Kč
24 Matice M6
#24 100011463-0003
100011463-0003
25 0 ks skladem Těleso vzduchového filtru
#25 100005031
100005031
60,50 Kč
60,50 Kč
26 skladem 100004759 FILTR VZDUCHOVY XP-200
#26 100004759
100004759
190,00 Kč
190,00 Kč
27 skladem Kryt vzduchového filtru
#27 100004834
100004834
24,20 Kč
24,20 Kč
28 Šroub M6x30
#28 100011270-0007
100011270-0007
29 Zapalovací svíčka
#29 100009378
100009378
30 0 ks skladem Těsnění hlavy válců
#30 100010205
100010205
30,20 Kč
30,20 Kč
31 méně než 5 ks Spojovací kolík 10x16
#31 100010558
100010558
8,50 Kč
8,50 Kč
32 skladem Sací ventil
#32 100004523
100004523
36,30 Kč
36,30 Kč
33 skladem Výfukový ventil
#33 100004547
100004547
36,30 Kč
36,30 Kč
34 skladem Zdvihátko
#34 100066141
100066141
36,30 Kč
36,30 Kč
35 skladem Palec
#35 100004262
100004262
14,50 Kč
14,50 Kč
36 méně než 5 ks Sada pístních kroužků
#36 100003245
100003245
90,80 Kč
90,80 Kč
37 skladem Pojistný kroužek pístního čepu
#37 100003221
100003221
1,20 Kč
1,20 Kč
38 skladem Píst
#38 100003079
100003079
145,20 Kč
145,20 Kč
39 skladem Pístní čep
#39 100003125
100003125
60,50 Kč
60,50 Kč
40 skladem Ojnice sestava
#40 100030472
100030472
302,50 Kč
302,50 Kč
41 skladem Kliková skříň
#41 100066428
100066428
1 089,00 Kč
1 089,00 Kč
42 skladem Sedlo startovací cívky
#42 100007546-0001
100007546-0001
30,20 Kč
30,20 Kč
43 poslední 3 ks Ventilátor
#43 100007027
100007027
72,60 Kč
72,60 Kč
44 skladem Matice M6
#44 100008477-0001
100008477-0001
15,00 Kč
15,00 Kč
45 skladem Ruční startér kompletní
#45 100007217-0004
100007217-0004
690,00 Kč
690,00 Kč
46 skladem Svorník M6x78,5
#46 100010302-0001
100010302-0001
14,50 Kč
14,50 Kč
47 Svorník M6x74
#47 100010303-0001
100010303-0001
48 méně než 5 ks Kryt motoru
#48 100007673
100007673
145,20 Kč
145,20 Kč
49 Matice M14x1,5
#49 100011462-0002
100011462-0002
50 poslední 2 ks Setrvačník
#50 100053861
100053861
363,00 Kč
363,00 Kč
51 skladem Víčko odvzdušnění
#51 100004053-0001
100004053-0001
18,20 Kč
18,20 Kč
52 skladem Těsnění olejového filtru
#52 100010260
100010260
12,10 Kč
12,10 Kč
53 skladem Sítko odvzdušnění
#53 100004065
100004065
12,10 Kč
12,10 Kč
54 skladem Pružina odvzdušnění
#54 100008440
100008440
1,20 Kč
1,20 Kč
55 skladem Ventil odvzdušnění
#55 100004085
100004085
2,40 Kč
2,40 Kč
56 Šroub M6x12
#56 100011261-0014
100011261-0014
57 skladem Podpěra
#57 100066440-0001
100066440-0001
18,20 Kč
18,20 Kč
58 skladem Gufero 22x35x6
#58 100017640
100017640
18,20 Kč
18,20 Kč
59 Šroub M6x20
#59 100011266-0010
100011266-0010
60 skladem Páčka sytiče
#60 100008028-0001
100008028-0001
12,10 Kč
12,10 Kč
61 Zapalovací cívka
#61 100009228-0002
100009228-0002
62 Šroub M6x35
#62 100011271-0006
100011271-0006
63 Šroub M6x25
#63 100011268-0009
100011268-0009
64 skladem Podpěra
#64 100007135
100007135
18,20 Kč
18,20 Kč
65 Víčko palivové nádrže
#65 100008754-0006
100008754-0006
66 skladem Matice nádrže
#66 100008880
100008880
12,10 Kč
12,10 Kč
67 skladem Těsnicí podložka
#67 100008662
100008662
29,00 Kč
29,00 Kč
68 skladem Vibrační podložka
#68 100008936
100008936
18,20 Kč
18,20 Kč
69 skladem Palivová nádrž
#69 100008686-0001
100008686-0001
242,00 Kč
242,00 Kč
70 skladem Těsnění palivové nádrže
#70 100008663
100008663
14,50 Kč
14,50 Kč
71 skladem Palivový filtr
#71 100009020
100009020
26,60 Kč
26,60 Kč
72 skladem Svorka palivové hadičky
#72 100005136
100005136
6,00 Kč
6,00 Kč
73 Palivová hadička 6,3x12,5x80
#73 100017739-0001
100017739-0001
74 Svorka
#74 100000655
100000655
75 skladem Hadička odvzdušnění
#75 100002858
100002858
12,10 Kč
12,10 Kč
76 skladem Táhlo plynu
#76 100007955
100007955
9,70 Kč
9,70 Kč
77 skladem Pružina táhla
#77 100007923
100007923
6,00 Kč
6,00 Kč
78 skladem Držák lanka
#78 100000671
100000671
2,40 Kč
2,40 Kč
79 skladem Konzola regulátoru sestava
#79 100008093-0001
100008093-0001
96,80 Kč
96,80 Kč
80 skladem Palivový kohout
#80 100008900
100008900
121,00 Kč
121,00 Kč
81 Palivová hadička 6,3x12,5x210
#81 100017740-0001
100017740-0001
82 skladem Pružina regulátoru
#82 100007835
100007835
12,10 Kč
12,10 Kč
83 skladem Hřídel ramene regulátoru
#83 100007971
100007971
242,00 Kč
242,00 Kč
84 skladem Těsnění regulátoru 6x11x4
#84 100017630
100017630
7,30 Kč
7,30 Kč
85 Závlačka
#85 100007986
100007986
86 Páka regulátoru
#86 100054663-0001
100054663-0001
87 skladem Těsnění klikové skříně
#87 100053669
100053669
30,20 Kč
30,20 Kč
88 skladem Spojovací kolík 7x14
#88 100010544
100010544
8,50 Kč
8,50 Kč
89 skladem Spojovací kolík 9x14
#89 100010554
100010554
8,50 Kč
8,50 Kč
90 Ložisko 6205
#90 100010680
100010680
91 skladem Kliková hřídel
#91 100003840
100003840
665,50 Kč
665,50 Kč
92 skladem Pero klikové hřídele
#92 100010577
100010577
3,60 Kč
3,60 Kč
93 poslední 2 ks Vačková hřídel
#93 100004293
100004293
181,50 Kč
181,50 Kč
94 skladem Podložka 25,4x34x1
#94 100010527-0001
100010527-0001
12,10 Kč
12,10 Kč
95 méně než 5 ks Držák regulátoru
#95 100008451
100008451
18,20 Kč
18,20 Kč
96 méně než 5 ks Regulátor s hřídelkou sestava
#96 100008293
100008293
60,50 Kč
60,50 Kč
97 poslední 3 ks Kryt klikové skříně
#97 100065632
100065632
484,00 Kč
484,00 Kč
98 skladem GUFERO 25X40X7 SPODNI
#98 100017643
100017643
18,20 Kč
18,20 Kč
99 Šroub M6x28
#99 100011269-0010
100011269-0010
100 skladem Olejová měrka sestava
#100 100004118-0004
100004118-0004
47,20 Kč
47,20 Kč
101 skladem Těsnění měrky
#101 100004142
100004142
12,10 Kč
12,10 Kč
102 skladem Těsnění měrky
#102 100004141
100004141
8,50 Kč
8,50 Kč
103 Vypouštěcí šroub
#103 100010272-0001
100010272-0001
104 skladem Podložka 10x1,5x16
#104 100010459
100010459
1,20 Kč
1,20 Kč
105 skladem Hadicová svorka
#105 100052808
100052808
2,40 Kč
2,40 Kč