1005800106

1005800106

1005800106

Objednací číslo: 1005800106

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 1 115 kB
Technický nákres
1005800106
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Spodní rám
#1 FR101-LS302
FR101-LS302
2 Rukojeť
#2 FR101-US001
FR101-US001
3 Deska motoru
#3 HB201-MS002
HB201-MS002
4 Čep kola
#4 AS000-WHP02
AS000-WHP02
5 Kolo
#5 AP000-A16001.014
AP000-A16001.014
6 Nožička
#6 AB000-4909
AB000-4909
7 Vymezovací váleček
#7 SADTR-7508264
SADTR-7508264
8 poslední 3 ks Vysokotlaké čerpadlo
#8 PA000-PWVR28-2.5H
PA000-PWVR28-2.5H
3 146,00 Kč
3 146,00 Kč
9 Zongshen XP200
#9 51482489040
51482489040
10 Plastový držák hadice
#10 AP000-HH001
AP000-HH001
11 Upínací příchytka
#11 AP000-605064
AP000-605064
12 Gumový držák trysky
#12 AB000-GR001
AB000-GR001
13 skladem AP000-PG001 Vysokotlaká pistole M22 4000Psi
#13 AP000-PG001
AP000-PG001
701,80 Kč
701,80 Kč
14 poslední 2 ks Nerezový nástavec 16”M22
#14 AS000-LA001
AS000-LA001
544,50 Kč
544,50 Kč
15 skladem AP000-HO002 Vysokotlaká hadice 7,5m
#15 AP000-HO002
AP000-HO002
1 149,50 Kč
1 149,50 Kč
16 V-pružný klip
#16 AS000-SC001
AS000-SC001
17 Páčka plynu SACCON LGU4V01R0C
#17 51532888055
51532888055
18 poslední 3 ks ASY00-N2915 Tryska žlutá
#18 ASY00-N2915
ASY00-N2915
72,60 Kč
72,60 Kč
19 poslední 1 ks ASW00-N2940 Tryska bílá
#19 ASW00-N2940
ASW00-N2940
72,60 Kč
72,60 Kč
20 poslední 2 ks ASBS0-N0065 Tryska černá pro šampon
#20 ASBS0-N0065
ASBS0-N0065
72,60 Kč
72,60 Kč
21 poslední 1 ks AP000-NH001 Spojka na hadici
#21 AP000-NH001
AP000-NH001
60,50 Kč
60,50 Kč
22 Šroub M6x25
#22 51309543017
51309543017
23 Šroub M6x65
#23 51309019092
51309019092
24 Šroub M8x45
#24 169510
169510
25 skladem Šroub M8x50
#25 189593
189593
3,60 Kč
3,60 Kč
26 skladem Šroub M8x70
#26 51309201095
51309201095
6,00 Kč
6,00 Kč
27 skladem Podložka B 6,4
#27 189571
189571
0,60 Kč
0,60 Kč
28 skladem Podložka 6,6
#28 169508
169508
1,20 Kč
1,20 Kč
29 skladem Podložka B 8,4
#29 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
30 skladem Podložka B 15
#30 138512
138512
1,20 Kč
1,20 Kč
31 skladem Matice M6
#31 168516
168516
0,60 Kč
0,60 Kč
32 skladem Matice M8
#32 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
33 Pružná pojistka
#33 CA000-39610
CA000-39610
34 Pero 4,8x4,8x30
#34 3000700064
3000700064
35 Typová nálepka W3000Z
#35 LW000-VAR3000Z
LW000-VAR3000Z
36 Samolepka upozornění PONY sečení
#36 3208731064
3208731064
37 Štítek W3000Z
#37 3005800107
3005800107
38 Samolepka páčka plynu SACCON
#38 3003500045
3003500045