1005801106

neuvedeno 1005801106

1005801106

Objednací číslo: 1005801106

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 834 kB
Technický nákres
1005801106
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Spodní rám
#1 FR101-LS302
FR101-LS302
2 neuvedeno Rukojeť
#2 FR101-US001
FR101-US001
3 neuvedeno Deska motoru
#3 HB201-MS002
HB201-MS002
4 neuvedeno Čep kola
#4 AS000-WHP02
AS000-WHP02
5 neuvedeno Kolo
#5 AP000-A16001.014
AP000-A16001.014
6 neuvedeno Nožička
#6 AB000-4909
AB000-4909
7 neuvedeno Vymezovací váleček
#7 SADTR-7508264
SADTR-7508264
8 na cestě Vysokotlaké čerpadlo
#8 PA000-PWVR28-2.5H
PA000-PWVR28-2.5H
3 146,00 Kč
3 146,00 Kč
9 na cestě Motor VARI XP-200A
#9 51482489163
51482489163
5 082,00 Kč
5 082,00 Kč
10 neuvedeno Plastový držák hadice
#10 AP000-HH001
AP000-HH001
11 neuvedeno Upínací příchytka
#11 AP000-605064
AP000-605064
12 neuvedeno Gumový držák trysky
#12 AB000-GR001
AB000-GR001
13 poslední 1 ks AP000-PG001 Vysokotlaká pistole M22 4000Psi
#13 AP000-PG001
AP000-PG001
701,80 Kč
701,80 Kč
14 na cestě Nerezový nástavec 16”M22
#14 AS000-LA001
AS000-LA001
544,50 Kč
544,50 Kč
15 poslední 1 ks AP000-HO002 Vysokotlaká hadice 7,5m
#15 AP000-HO002
AP000-HO002
1 149,50 Kč
1 149,50 Kč
16 neuvedeno V-pružný klip
#16 AS000-SC001
AS000-SC001
17 neuvedeno Páčka plynová SACCON LGU4T01ROB
#17 51532888078
51532888078
18 méně než 5 ks ASY00-N2915 Tryska žlutá
#18 ASY00-N2915
ASY00-N2915
72,60 Kč
72,60 Kč
19 poslední 1 ks ASW00-N2940 Tryska bílá
#19 ASW00-N2940
ASW00-N2940
72,60 Kč
72,60 Kč
20 poslední 2 ks ASBS0-N0065 Tryska černá pro šampon
#20 ASBS0-N0065
ASBS0-N0065
72,60 Kč
72,60 Kč
21 poslední 1 ks AP000-NH001 Spojka na hadici
#21 AP000-NH001
AP000-NH001
60,50 Kč
60,50 Kč
22 neuvedeno Šroub M6x25
#22 51309543017
51309543017
23 neuvedeno Šroub M8x45
#23 169510
169510
24 skladem Šroub M8x50
#24 189593
189593
3,60 Kč
3,60 Kč
25 neuvedeno Šroub M6x70
#25 51309019089
51309019089
26 skladem Šroub M8x70
#26 51309201095
51309201095
6,00 Kč
6,00 Kč
27 méně než 5 ks Podložka 6,6
#27 169508
169508
1,20 Kč
1,20 Kč
28 skladem Podložka B 8,4
#28 131517
131517
0,60 Kč
0,60 Kč
29 skladem Podložka B 15
#29 138512
138512
1,20 Kč
1,20 Kč
30 na cestě Matice M6
#30 51309900034
51309900034
2,40 Kč
2,40 Kč
31 skladem Matice M8
#31 104622
104622
1,20 Kč
1,20 Kč
32 neuvedeno Pružná pojistka
#32 CA000-39610
CA000-39610
33 neuvedeno Pero 4,8x4,8x30
#33 3000700064
3000700064
34 neuvedeno Typová nálepka W3000Z
#34 LW000-VAR3000Z
LW000-VAR3000Z
35 neuvedeno Samolepka upozornění PONY sečení
#35 3208731064
3208731064
36 neuvedeno Štítek W3000Z pro XP200A
#36 3005801107
3005801107