Zongshen XP200

Zongshen XP200

Objednací číslo: 51482489040

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 2 006 kB
Technický nákres
Zongshen XP200
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Šroub M6x14
#1 100011262-0003
100011262-0003
2 skladem Víčko ventilů
#2 100002308
100002308
36,30 Kč
36,30 Kč
3 skladem Těsnění víčka ventilů
#3 100010174
100010174
18,20 Kč
18,20 Kč
4 skladem Vahadlo ventilu sestava
#4 100004421
100004421
24,20 Kč
24,20 Kč
5 Matice utahovací
#5 100004488
100004488
6 Matice nastavovací
#6 100004457
100004457
7 Vahadlo ventilu
#7 100004438
100004438
8 Svorník vahadla ventilu
#8 100004492
100004492
9 skladem Miska ventilu
#9 100004580
100004580
7,30 Kč
7,30 Kč
10 skladem Pružina ventilu
#10 100004565
100004565
7,30 Kč
7,30 Kč
11 skladem Těsnění sacího ventilu
#11 100004598
100004598
12,10 Kč
12,10 Kč
12 skladem Výfukový ventil
#12 100004547
100004547
36,30 Kč
36,30 Kč
13 skladem Sací ventil
#13 100004523
100004523
36,30 Kč
36,30 Kč
14 skladem Vodicí deska vahadla
#14 100004470
100004470
7,30 Kč
7,30 Kč
16 skladem Hlava válce
#16 100002377
100002377
484,00 Kč
484,00 Kč
17 skladem Zapalovací svíčka
#17 104664
104664
96,60 Kč
96,60 Kč
18 skladem Svorník M6x95
#18 100010346
100010346
8,50 Kč
8,50 Kč
19 skladem Těsnění tlumiče výfuku
#19 100006523
100006523
12,10 Kč
12,10 Kč
20 skladem Tlumič výfuku
#20 100006262
100006262
108,90 Kč
108,90 Kč
21 na cestě Kryt tlumiče výfuku
#21 100006825-0001
100006825-0001
96,80 Kč
96,80 Kč
22 Matice M6
#22 100011452-0003
100011452-0003
23 skladem Svorník M6x87
#23 100010348
100010348
9,70 Kč
9,70 Kč
24 na cestě Těsnění izolátoru
#24 100005560
100005560
1,20 Kč
1,20 Kč
25 skladem Izolátor
#25 100005603
100005603
12,10 Kč
12,10 Kč
26 skladem Těsnění karburátoru
#26 100005928
100005928
14,50 Kč
14,50 Kč
27 na cestě Karburátor
#27 100005372
100005372
665,50 Kč
665,50 Kč
28 skladem Těsnění vzduchového filtru
#28 100005946
100005946
12,10 Kč
12,10 Kč
29 na cestě Těleso vzduchového filtru sestava
#29 100004652
100004652
108,90 Kč
108,90 Kč
30 skladem Tlačítko primeru
#30 100005675
100005675
84,70 Kč
84,70 Kč
31 skladem Těleso vzduchového filtru
#31 100004986
100004986
60,50 Kč
60,50 Kč
32 skladem Kryt odvzdušňovacího kanálku
#32 100005065
100005065
6,00 Kč
6,00 Kč
33 skladem Kryt vzduchového filtru
#33 100004834
100004834
24,20 Kč
24,20 Kč
34 Šroub M6x30
#34 100011270-0002
100011270-0002
35 skladem 100004759 FILTR VZDUCHOVY XP-200
#35 100004759
100004759
190,00 Kč
190,00 Kč
36 skladem Těsnění hlavy válce
#36 100010207
100010207
29,00 Kč
29,00 Kč
37 skladem Spojovací kolík 10x16
#37 100010558
100010558
8,50 Kč
8,50 Kč
38 skladem Zdvihátko
#38 100004395
100004395
14,50 Kč
14,50 Kč
39 skladem Palec
#39 100004262
100004262
14,50 Kč
14,50 Kč
40 skladem Vačková hřídel
#40 100004290
100004290
181,50 Kč
181,50 Kč
41 skladem Sada pístních kroužků
#41 100003239
100003239
60,50 Kč
60,50 Kč
42 skladem Pojistný kroužek pístního čepu
#42 100003221
100003221
1,20 Kč
1,20 Kč
43 skladem Píst
#43 100003078
100003078
200,00 Kč
200,00 Kč
44 skladem Pístní čep
#44 100003125
100003125
60,50 Kč
60,50 Kč
45 skladem Ojnice sestava
#45 100003444
100003444
121,00 Kč
121,00 Kč
46 Kliková skříň
#46 100002674
100002674
47 Ložisko 6205
#47 100010680
100010680
48 skladem Kliková hřídel kompletní
#48 100003817
100003817
544,50 Kč
544,50 Kč
49 skladem Pero klikové hřídele
#49 100010577
100010577
3,60 Kč
3,60 Kč
50 Šroub M6x35
#50 100011271-0003
100011271-0003
51 skladem Hrdlo olejové nádrže s měrkou sestava
#51 100032049-0002
100032049-0002
60,50 Kč
60,50 Kč
52 skladem Držák regulátoru
#52 100008451
100008451
18,20 Kč
18,20 Kč
53 skladem Podložka 25,4x34x1
#53 100010527-0001
100010527-0001
12,10 Kč
12,10 Kč
54 skladem Regulátor s hřídelkou sestava
#54 100008293
100008293
60,50 Kč
60,50 Kč
55 Šroub M8x50
#55 100011331-0002
100011331-0002
56 skladem Spojovací kolík 7x14
#56 100010544
100010544
8,50 Kč
8,50 Kč
57 Kryt klikové skříně levý
#57 100002973
100002973
58 skladem GUFERO 25X40X7 SPODNI
#58 100017643
100017643
18,20 Kč
18,20 Kč
59 skladem Spojovací kolík 9x14
#59 100010554
100010554
8,50 Kč
8,50 Kč
60 skladem Podložka 10x1,5x16
#60 100010459
100010459
1,20 Kč
1,20 Kč
61 skladem Vypouštěcí šroub M10x1,25x15
#61 100010272
100010272
7,30 Kč
7,30 Kč
62 skladem Těsnění krytu klikové skříně
#62 100010147
100010147
36,30 Kč
36,30 Kč
63 Svorka
#63 100000655
100000655
64 Šroub M6x12
#64 100011261-0004
100011261-0004
65 Podpěra
#65 100007144
100007144
66 skladem Hřídel ramene regulátoru
#66 100007973
100007973
90,80 Kč
90,80 Kč
67 skladem Těsnění regulátoru 6x11x4
#67 100017630
100017630
7,30 Kč
7,30 Kč
68 Závlačka
#68 100007986
100007986
69 Podpěra
#69 100007137
100007137
70 Hadička odvzdušnění sestava
#70 100002846
100002846
71 skladem Konzola regulátoru kompletní
#71 100008139
100008139
108,90 Kč
108,90 Kč
72 skladem Pružina regulátoru
#72 100007848
100007848
3,60 Kč
3,60 Kč
73 Šroub M6x18
#73 100011265-0003
100011265-0003
74 skladem Svorka palivové hadičky
#74 100005136
100005136
6,00 Kč
6,00 Kč
75 skladem Držák lanka
#75 100000671
100000671
2,40 Kč
2,40 Kč
76 skladem Palivová hadička 6,3x12,5x210
#76 100017740
100017740
14,50 Kč
14,50 Kč
77 skladem Táhlo plynu
#77 100007949
100007949
3,60 Kč
3,60 Kč
78 skladem Páka regulátoru kompletní
#78 100008415
100008415
24,20 Kč
24,20 Kč
79 skladem Pružina táhla
#79 100007917
100007917
3,60 Kč
3,60 Kč
80 méně než 5 ks Palivový kohout
#80 100008900
100008900
121,00 Kč
121,00 Kč
81 skladem Palivová hadička 6,3x12,5x80
#81 100017739
100017739
14,50 Kč
14,50 Kč
82 skladem Palivový filtr
#82 100009020
100009020
26,60 Kč
26,60 Kč
83 skladem Těsnění palivové nádrže
#83 100008663
100008663
14,50 Kč
14,50 Kč
84 skladem Palivová nádrž
#84 100008686-0001
100008686-0001
242,00 Kč
242,00 Kč
85 skladem Vibrační podložka
#85 100008936
100008936
18,20 Kč
18,20 Kč
86 skladem Těsnicí podložka
#86 100008662
100008662
29,00 Kč
29,00 Kč
87 skladem Matice nádrže
#87 100008880
100008880
12,10 Kč
12,10 Kč
88 skladem Víčko palivové nádrže
#88 100008754
100008754
96,80 Kč
96,80 Kč
89 skladem Ventil odvzdušnění
#89 100004085
100004085
2,40 Kč
2,40 Kč
90 skladem Pružina odvzdušnění
#90 100008440
100008440
1,20 Kč
1,20 Kč
91 Podpěra
#91 100007143
100007143
92 skladem Sítko odvzdušnění
#92 100004065
100004065
12,10 Kč
12,10 Kč
93 skladem Gufero 25x38x7 HORNI
#93 100017617
100017617
36,30 Kč
36,30 Kč
94 skladem Těsnění víčka odvzdušnění
#94 100010261
100010261
6,00 Kč
6,00 Kč
95 skladem Víčko odvzdušnění
#95 100004054
100004054
12,10 Kč
12,10 Kč
96 skladem Setrvačník
#96 100009522
100009522
242,00 Kč
242,00 Kč
97 skladem Ventilátor
#97 100007027
100007027
72,60 Kč
72,60 Kč
98 skladem Sedlo startovací cívky
#98 100007554
100007554
90,80 Kč
90,80 Kč
99 skladem Matice M14x1,5
#99 100011462-0001
100011462-0001
24,20 Kč
24,20 Kč
100 Podpěra
#100 100007145
100007145
101 Šroub M6x20
#101 100011266-0004
100011266-0004
102 skladem Zapalovací cívka
#102 100009228
100009228
205,70 Kč
205,70 Kč
103 skladem Svorník M6x74
#103 100010303
100010303
9,70 Kč
9,70 Kč
104 skladem Kryt motoru
#104 100007623
100007623
145,20 Kč
145,20 Kč
105 na cestě Ruční startér kompletní
#105 100007217-0004
100007217-0004
690,00 Kč
690,00 Kč
106 skladem Matice M6
#106 100008477-0001
100008477-0001
15,00 Kč
15,00 Kč
200 SADA NALEPEK XP-200
#200 100016335
100016335