3680 VARI 9-TON 230V

Archiv 3680 VARI 9-TON 230V

9 TON SUPER FORCE

Objednací číslo: 3680ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Rozpad 756 kB
Technický nákres
9 TON SUPER FORCE
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
3 Velká podložka 10
#3 GBT96-10
GBT96-10
4 Samojistná matice M10
#4 GBT6172.2-10
GBT6172.2-10
12 Matice M8
#12 GBT6170-08
GBT6170-08
14 poslední 2 ks Pracovní deska
#14 CCKG06001
CCKG06001
1 815,00 Kč
1 815,00 Kč
15 Rukojeť ovládací páky
#15 CCA02104
CCA02104
16 skladem Ovládací páka
#16 CCKG03201-A
CCKG03201-A
151,20 Kč
151,20 Kč
17 Šroub 8,8 M8x40
#17 GBT70.1-0840
GBT70.1-0840
18 Podložka 8
#18 GBT95-08
GBT95-08
19 Samojistná matice M8
#19 GBT6172.2-08
GBT6172.2-08
20 Ochrana ruky
#20 CCK500101-A
CCK500101-A
21 Levý ochranný kryt
#21 CCKG03011
CCKG03011
22 méně než 5 ks Šroub M8x25
#22 GBT12-0825
GBT12-0825
1,20 Kč
1,20 Kč
23 poslední 1 ks Držák polena 1
#23 CCF00106
CCF00106
302,50 Kč
302,50 Kč
24 skladem Velká podložka 8
#24 GBT96-08
GBT96-08
0,60 Kč
0,60 Kč
25 méně než 5 ks Podložka 10
#25 GBT95-10
GBT95-10
1,20 Kč
1,20 Kč
26 Samojistná matice M6
#26 GBT6172.2-06
GBT6172.2-06
27 Podložka 6
#27 GBT95-06
GBT95-06
28 Křížový šroub M6x16
#28 GBT818-0616
GBT818-0616
29 Pravý ochranný kryt
#29 CCKG04011
CCKG04011
30 poslední 3 ks Držák polena 2
#30 CCF00107
CCF00107
121,00 Kč
121,00 Kč
31 skladem Ovládací element
#31 CCK00012
CCK00012
12,10 Kč
12,10 Kč
32 poslední 2 ks Šroub 8,8 M10x30
#32 GBT5783-1030
GBT5783-1030
2,40 Kč
2,40 Kč
33 poslední 2 ks Krytka
#33 CCA00129
CCA00129
1,20 Kč
1,20 Kč
34 skladem Ovládací element M6
#34 CCKG00013
CCKG00013
12,10 Kč
12,10 Kč
35 Sestava štípacího klínu
#35 CCKG02001
CCKG02001
36 skladem Ovládací element M5
#36 CCH00208
CCH00208
12,10 Kč
12,10 Kč
37 Rukojeť
#37 CEC05102ECSB19
CEC05102ECSB19
38 skladem SADA KLUZNYCH DESEK 9TON
#38 CCMA038
CCMA038
990,00 Kč
990,00 Kč
40 Křížový šroub ST4,2x13
#40 GBT845-85
GBT845-85
41 méně než 5 ks Horní kryt
#41 CCKG00203
CCKG00203
6,00 Kč
6,00 Kč
43 Spínač
#43 CCGKOA7
CCGKOA7
44 Samojistná matice M6
#44 GBT6172.2-04
GBT6172.2-04
45 Křížový šroub M4x60
#45 GBT818-0460
GBT818-0460
50 Sací olejová hadice
#50 CCKG00211
CCKG00211
51 skladem Zubové čerpadlo
#51 CCC118001-2
CCC118001-2
2 178,00 Kč
2 178,00 Kč
52 na cestě Těsnicí kryt
#52 CCKG00207-A
CCKG00207-A
108,90 Kč
108,90 Kč
53 méně než 5 ks Filtr
#53 WU-40-CYZZ
WU-40-CYZZ
151,20 Kč
151,20 Kč
54 poslední 3 ks Zátka krátká
#54 CCA200211
CCA200211
48,40 Kč
48,40 Kč
55 skladem Podložka 20
#55 JBT982-20
JBT982-20
24,20 Kč
24,20 Kč
56 Inbusový šroub M8x35
#56 GBT70.1-0835
GBT70.1-0835
57 Kryt základny
#57 CCKG11001
CCKG11001
58 Velká podložka 6
#58 GBT96-06
GBT96-06
59 Křížový šroub M6x10
#59 GBT818-0610
GBT818-0610
64 poslední 2 ks Podložka 24
#64 GBT95-24
GBT95-24
2,70 Kč
2,70 Kč
65 poslední 3 ks Kolo
#65 S100-10-011
S100-10-011
272,20 Kč
272,20 Kč
66 poslední 2 ks Pružná podložka 10
#66 GBT93-10
GBT93-10
0,60 Kč
0,60 Kč
67 skladem Šroub M10x20
#67 GBT5781-1020
GBT5781-1020
1,70 Kč
1,70 Kč
68 skladem Kryt kola
#68 S10010101
S10010101
4,40 Kč
4,40 Kč
69 Spodní osa
#69 CCS100103
CCS100103
70 Pojistný kroužek 22
#70 GBT894.1-22
GBT894.1-22
71 Závlačka 4
#71 1?
1?
72 poslední 2 ks Pouzdro táhla
#72 CCKG00101-1
CCKG00101-1
72,60 Kč
72,60 Kč
73 poslední 1 ks Táhlo
#73 CCKG00102-A
CCKG00102-A
30,20 Kč
30,20 Kč
74 méně než 5 ks Válec
#74 CCKG38001-A
CCKG38001-A
3 146,00 Kč
3 146,00 Kč
75 Ovládací element
#75 CCK00011
CCK00011
76 Boční podložka
#76 CCK03303
CCK03303
78 Páka táhla
#78 CCKG00105
CCKG00105
79 Podložka 16
#79 GBT95-16
GBT95-16
80 Pouzdro páky táhla
#80 CCKG00110
CCKG00110
81 Krátká osa
#81 CCD00103-A
CCD00103-A
82 Inbusový šroub M8x10
#82 GBT70.1-0810
GBT70.1-0810
83 Křížový šroub M5x16
#83 GBT818-0516
GBT818-0516
84 poslední 3 ks Zátka
#84 CCA100211
CCA100211
48,40 Kč
48,40 Kč
85 skladem Olejová hadice
#85 CCC100014
CCC100014
151,20 Kč
151,20 Kč
86 Horní kryt madla
#86 CCK00206
CCK00206
87 Objímka
#87 CCA100208
CCA100208
88 Podložka 5
#88 GBT95-05
GBT95-05
89 Spodní kryt madla
#89 CCK00207
CCK00207
90 Pružná podložka 8
#90 GBT93-08
GBT93-08
91 Matice M5
#91 GBT6170-05
GBT6170-05
92 Inbusový klíč M8x90
#92 GBT70.1-0890
GBT70.1-0890
93 Víčko olejové nádrže
#93 CCZ226016
CCZ226016
94 O kroužek 25x2,65
#94 2?
2?
95 poslední 2 ks Olejová měrka
#95 CCKG00103
CCKG00103
121,00 Kč
121,00 Kč
96 skladem Ventil
#96 CCA16001-1
CCA16001-1
750,20 Kč
750,20 Kč
97 poslední 2 ks Pravoúhlý čep
#97 CCH00202
CCH00202
90,80 Kč
90,80 Kč
98 skladem Olejová hadice
#98 CCKG00012
CCKG00012
484,00 Kč
484,00 Kč
99 méně než 5 ks Zátka
#99 CCA650103
CCA650103
60,50 Kč
60,50 Kč
100 skladem Olejová hadice
#100 CCKG00011
CCKG00011
484,00 Kč
484,00 Kč
101 Objímka
#101 QB00SG001
QB00SG001
102 méně než 5 ks Hadička
#102 FBJ00102
FBJ00102
90,80 Kč
90,80 Kč
103 Podložka motoru
#103 CCC100110
CCC100110
202 poslední 2 ks Motor
#202 CCKG10028-1
CCKG10028-1
5 082,00 Kč
5 082,00 Kč
202 skladem *** Kondenzator rozbehovy 9TON
#202 DCBB24601
DCBB24601
217,80 Kč
217,80 Kč
204 Šroub M6x8
#204 GBT5781-0608
GBT5781-0608
205 poslední 2 ks Sestava osy kola
#205 CCK910010
CCK910010
43,60 Kč
43,60 Kč
206 poslední 2 ks Velká podložka 10
#206 GBT5287-2002
GBT5287-2002
1,80 Kč
1,80 Kč
207 Podložka 16
#207 JBT982-16
JBT982-16
208 Šroub M16x25
#208 GBT5781-1625
GBT5781-1625
212 Podložka osy
#212 CCMA00104
CCMA00104
301 Rám štípačky
#301 CCKG01003-1
CCKG01003-1
302 Křížový šroub M6x14
#302 GBT818-0614
GBT818-0614
810 skladem Kluzná deska horní
#810 CCMA00201
CCMA00201
60,50 Kč
60,50 Kč
811 skladem Kluzná deska spodní
#811 CCMA00202
CCMA00202
54,40 Kč
54,40 Kč
838 skladem Kluzná deska přední
#838 CCKG00201
CCKG00201
121,00 Kč
121,00 Kč