3703 VARI 18-TON 400V

Novinka 3703 VARI 18-TON 400V

3703 VARI 18TON

Objednací číslo: 3703ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PNG Katalogový list 669 kB
Technický nákres
3703 VARI 18TON
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 poslední 3 ks Horní vysokotlaká hadice
#1 216001
216001
508,20 Kč
508,20 Kč
2 skladem Těsnění 22
#2 216002
216002
4,20 Kč
4,20 Kč
3 poslední 3 ks Spodní vysokotlaká hadice
#3 216003
216003
508,20 Kč
508,20 Kč
4 skladem Hadicová spojka
#4 216004
216004
82,30 Kč
82,30 Kč
5 poslední 1 ks Horní kryt
#5 218005
218005
290,40 Kč
290,40 Kč
6 poslední 3 ks Držák válce
#6 218006
218006
193,60 Kč
193,60 Kč
7 poslední 3 ks Úchyt
#7 216007
216007
90,80 Kč
90,80 Kč
8 Šroub M8x25
#8 216008
216008
9 poslední 2 ks Válec
#9 218009
218009
11 253,00 Kč
11 253,00 Kč
10 Šroub rukojeti
#10 216013
216013
11 Podložka 10 (malá)
#11 218011
218011
12 skladem Průchodka 2
#12 216012
216012
21,80 Kč
21,80 Kč
13 Závlačka
#13 218013
218013
14 Podložka 10 (velká)
#14 218014
218014
15 na cestě Rukojeť
#15 216015
216015
72,60 Kč
72,60 Kč
16 Váleček
#16 216016
216016
17 na cestě Páka levá
#17 218017
218017
205,70 Kč
205,70 Kč
18 na cestě Kolík válce
#18 216018
216018
78,60 Kč
78,60 Kč
19 Deska
#19 218019
218019
20 Šroub M10x25
#20 218020
218020
21 Matice M12
#21 218021
218021
22 skladem Deska kovová pravá
#22 218022
218022
193,60 Kč
193,60 Kč
23 skladem Deska kovová střední
#23 218023
218023
108,90 Kč
108,90 Kč
24 skladem Zarážka
#24 216024
216024
363,00 Kč
363,00 Kč
25 skladem Deska kovová levá
#25 218025
218025
193,60 Kč
193,60 Kč
26 skladem Deska kluzná
#26 218026
218026
121,00 Kč
121,00 Kč
27 poslední 1 ks Klín svařenec
#27 218027
218027
3 049,20 Kč
3 049,20 Kč
28 Kolík 12x70
#28 216028
216028
29 Šroub M12x70
#29 216029
216029
30 Ochranné rameno levé
#30 218030
218030
31 Samojistná matice M10
#31 216031
216031
32 Samojistná matice M12
#32 216032
216032
33 Šroub M10x35
#33 216033
216033
34 Zdvihač
#34 218034
218034
35 Podložka 12
#35 216035
216035
36 Šroub M16x100 (krátký)
#36 218036
218036
37 Matice M16
#37 216037
216037
38 poslední 1 ks Rám štípače svařenec
#38 218038
218038
14 520,00 Kč
14 520,00 Kč
39 poslední 1 ks Zátka M22x1,5
#39 216039
216039
25,40 Kč
25,40 Kč
40 Šroub M10
#40 216040
216040
41 Osa kol
#41 216041
216041
42 Závlačka
#42 216042
216042
43 Podložka 24
#43 216043
216043
44 méně než 5 ks Kolo
#44 216044
216044
393,20 Kč
393,20 Kč
45 Držák osy kol
#45 216045
216045
46 skladem Přívodní hadice
#46 216046
216046
508,20 Kč
508,20 Kč
47 Šroub M6x14
#47 216047
216047
48 skladem Olejový filtr
#48 216048
216048
242,00 Kč
242,00 Kč
49 skladem O kroužek 80x3,1
#49 218049
218049
18,20 Kč
18,20 Kč
50 méně než 5 ks Pružina
#50 216050
216050
29,80 Kč
29,80 Kč
51 Kolík6x35
#51 216051
216051
52 Šroub M6x10
#52 216052
216052
53 Zajišťovací deska
#53 216053
216053
54 Podložka 14
#54 216054
216054
55 Matice M14
#55 216055
216055
56 Pružina
#56 216056
216056
57 Šroub
#57 216057
216057
58 skladem Pružina háku
#58 216058
216058
84,70 Kč
84,70 Kč
59 Podložka 10
#59 216059
216059
60 Madlo
#60 216060
216060
61 Západka
#61 216061
216061
62 Šroub M10x40
#62 216062
216062
63 Šroub M4x60
#63 216063
216063
64 Šroub M8x30
#64 216064
216064
65 Šroub M8x15
#65 218065
218065
66 skladem Víčko
#66 216066
216066
66,60 Kč
66,60 Kč
67 Podložka 16
#67 218067
218067
68 poslední 2 ks Hadicová spojka
#68 216068
216068
84,70 Kč
84,70 Kč
69 poslední 1 ks Spojka 1
#69 216069
216069
496,10 Kč
496,10 Kč
70 skladem Kolík 6x45
#70 216070
216070
29,80 Kč
29,80 Kč
71 méně než 5 ks Čerpadlo
#71 216071
216071
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
72 poslední 1 ks Příruba
#72 216072
216072
254,10 Kč
254,10 Kč
74 Šroub M12x45
#74 216074
216074
75 skladem Jádro spojky
#75 216075
216075
151,20 Kč
151,20 Kč
76 poslední 1 ks Spojka 2
#76 216076
216076
496,10 Kč
496,10 Kč
77 Kuželový rám
#77 216077
216077
78 na cestě Rukojeť transportního držadla
#78 216078
216078
60,50 Kč
60,50 Kč
79 Řetěz
#79 216079
216079
80 na cestě Spínač
#80 216080
216080
1 270,50 Kč
1 270,50 Kč
81 poslední 1 ks Pero
#81 218081
218081
4,80 Kč
4,80 Kč
82 méně než 5 ks Táhlo
#82 216082
216082
471,90 Kč
471,90 Kč
83 Páka pravá
#83 216083
216083
84 Matice M8
#84 216084
216084
85 poslední 2 ks MOTOR 18T
#85 218085
218085
7 260,00 Kč
7 260,00 Kč
85 skladem *** Ventilator elektromotoru 20TON
#85 216108
216108
90,80 Kč
90,80 Kč
86 poslední 1 ks Pero
#86 216086
216086
18,20 Kč
18,20 Kč
87 Destička
#87 216087
216087
88 Zarážka
#88 216088
216088
89 Krytka
#89 218089
218089
90 poslední 1 ks Objímka hadice
#90 216090
216090
18,20 Kč
18,20 Kč
91 méně než 5 ks Olejová hadice
#91 216091
216091
133,10 Kč
133,10 Kč
92 Ovládací element
#92 218092
218092
93 Pouzdro
#93 216093
216093
94 poslední 1 ks Osa páky
#94 218094
218094
78,60 Kč
78,60 Kč
95 skladem Hadicová spojka
#95 216095
216095
121,00 Kč
121,00 Kč
96 skladem Těsnění
#96 216096
216096
4,20 Kč
4,20 Kč
97 na cestě Ventil
#97 216097
216097
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
98 Podložka 12 (malá)
#98 218098
218098
99 skladem Vysokotlaká hadice
#99 216099
216099
544,50 Kč
544,50 Kč
100 skladem Půlspojka
#100 216100
216100
84,70 Kč
84,70 Kč
101 Šroub M8x65
#101 216101
216101
102 Matice M8
#102 216102
216102
103 Držák
#103 216103
216103
104 Matice M4
#104 216104
216104
105 Pružná podložka 6
#105 216106
216106
106 poslední 1 ks Ventilová spojka
#106 218106
218106
96,80 Kč
96,80 Kč
107 Šroub M8x30
#107 218107
218107
108 Transportní madlo svařenec
#108 218108
218108
109 Šroub M16x100 (dlouhý)
#109 218109
218109
110 Kolík 16
#110 218110
218110
111 Držák opěrného kola
#111 218111
218111
112 skladem Opěrné kolo sestava
#112 218112
218112
484,00 Kč
484,00 Kč
113 Podložka 22
#113 218113
218113
114 Kolík 8x70
#114 218114
218114
115 poslední 1 ks Nastavitelné táhlo svařenec
#115 218115
218115
169,40 Kč
169,40 Kč
116 Šroub M8x45
#116 218116
218116
117 Podložka 8 (střední)
#117 218117
218117
118 skladem Pružina
#118 218118
218118
54,40 Kč
54,40 Kč
119 Podložka 8
#119 218119
218119
120 Samojistná matice M8
#120 218120
218120
121 Šroub M10x20
#121 218121
218121
122 Šroub M8x20
#122 218122
218122
123 Ovládací element
#123 218123
218123
124 na cestě Držák špalku
#124 218124
218124
121,00 Kč
121,00 Kč
125 poslední 1 ks Třecí podložka
#125 218125
218125
12,10 Kč
12,10 Kč
126 Matice M5
#126 218126
218126
127 Šroub M5x16
#127 218127
218127
128 na cestě Dlouhý držák špalku
#128 218128
218128
60,50 Kč
60,50 Kč
129 skladem Vratná pružina
#129 218129
218129
30,20 Kč
30,20 Kč
130 Kolík 5x35
#130 218130
218130
131 Těsnění pružiny 10
#131 218131
218131
132 Opěrná deska
#132 218132
218132
133 Šroub M10x20
#133 218133
218133
139 skladem Pružina
#139 218134
218134
60,50 Kč
60,50 Kč