4424 VARI 20-TON 400V

4424 VARI 20-TON 400V

20 TON

Objednací číslo: 4424ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PDF Katalogový list 731 kB
Technický nákres
20 TON
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 poslední 3 ks Horní vysokotlaká hadice
#1 216001
216001
508,20 Kč
508,20 Kč
2 skladem Těsnění 22
#2 216002
216002
4,20 Kč
4,20 Kč
3 poslední 3 ks Spodní vysokotlaká hadice
#3 216003
216003
508,20 Kč
508,20 Kč
4 skladem Hadicová spojka
#4 216004
216004
82,30 Kč
82,30 Kč
5 Horní kryt
#5 220005
220005
6 Držák
#6 220006
220006
7 Úchyt
#7 220007
220007
8 Šroub M8x35
#8 220008
220008
9 méně než 5 ks Válec
#9 220009
220009
21 175,00 Kč
21 175,00 Kč
9 skladem *** Sada tesneni valce 20TON
#9 220124
220124
683,60 Kč
683,60 Kč
10 Šroub M10x25
#10 216010
216010
11 Podložka 10
#11 216011
216011
12 skladem Průchodka 2
#12 216012
216012
21,80 Kč
21,80 Kč
13 Šroub rukojeti
#13 216013
216013
14 Osa
#14 220014
220014
15 poslední 1 ks Rukojeť
#15 216015
216015
72,60 Kč
72,60 Kč
16 Váleček
#16 220016
220016
17 Páka levá
#17 216017
216017
18 Kolík válce
#18 220018
220018
19 Pružný kroužek 12
#19 216019
216019
20 Šroub M10x25
#20 216020
216020
21 Matice M12
#21 216021
216021
22 Deska pravá
#22 220022
220022
23 skladem Deska střední
#23 216023
216023
29,80 Kč
29,80 Kč
24 Zarážka
#24 220024
220024
25 Deska levá
#25 216025
216025
26 poslední 1 ks Svorník desek
#26 216026
216026
29,80 Kč
29,80 Kč
27 poslední 2 ks Klín svařenec
#27 220027
220027
4 840,00 Kč
4 840,00 Kč
28 Kolík 12x70
#28 220028
220028
29 Šroub M12x70
#29 216029
216029
30 Západka
#30 216061
216061
31 Madlo
#31 216060
216060
32 Ochranné rameno levé
#32 216030
216030
33 Samojistná matice M10
#33 216031
216031
34 Samojistná matice M12
#34 216032
216032
35 Pružina
#35 216056
216056
36 Zdvihač
#36 216034
216034
37 Šroub M10x35
#37 216033
216033
38 Matice M14
#38 216055
216055
39 Šroub M6x10
#39 216052
216052
40 Šroub
#40 216057
216057
41 Kolík
#41 220041
220041
42 Zajišťovací deska
#42 220042
220042
43 skladem Pružina háku
#43 216058
216058
84,70 Kč
84,70 Kč
44 Podložka 14
#44 216054
216054
45 Podložka 12
#45 216035
216035
46 Šroub M16x100
#46 216036
216036
47 Matice M16
#47 216037
216037
48 skladem Víčko
#48 216066
216066
66,60 Kč
66,60 Kč
49 skladem Hadicová spojka
#49 216095
216095
121,00 Kč
121,00 Kč
50 skladem Těsnění
#50 216096
216096
4,20 Kč
4,20 Kč
51 na cestě Ventil
#51 216097
216097
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
52 Šroub M8x15
#52 216065
216065
53 skladem Vysokotlaká hadice
#53 216099
216099
544,50 Kč
544,50 Kč
54 skladem Půlspojka
#54 216100
216100
84,70 Kč
84,70 Kč
55 Šroub M8x65
#55 216101
216101
56 Matice M8
#56 216102
216102
57 méně než 5 ks Olejová hadice
#57 216091
216091
133,10 Kč
133,10 Kč
58 poslední 1 ks Objímka hadice
#58 216090
216090
18,20 Kč
18,20 Kč
59 Pružný kolík 3x16
#59 216089
216089
60 Zarážka
#60 216088
216088
61 Destička
#61 216087
216087
62 Držák
#62 216103
216103
63 Šroub M12x45
#63 216074
216074
64 Podložka 10
#64 216059
216059
65 Matice M10
#65 220065
220065
66 Spojovací deska
#66 216094
216094
67 Pouzdro
#67 216093
216093
68 Táhlo
#68 220068
220068
69 Páka pravá
#69 216083
216083
70 Šroub M8x25
#70 220070
220070
71 Matice M8
#71 216084
216084
72 Pružina
#72 220072
220072
73 na cestě Spínač
#73 216080
216080
1 270,50 Kč
1 270,50 Kč
74 Klapka
#74 216092
216092
75 Řetěz
#75 216079
216079
76 Šroub M10x40
#76 216062
216062
77 Šroub M4x60
#77 216063
216063
78 Závlačka
#78 220078
220078
79 Kolík
#79 220079
220079
80 Matice M22x1,5
#80 220080
220080
81 Kolík6x35
#81 216051
216051
82 poslední 1 ks Zátka M22x1,5
#82 216039
216039
25,40 Kč
25,40 Kč
83 Rám štípače svařenec
#83 220083
220083
84 Závlačka
#84 220084
220084
85 Podložka 24
#85 220085
220085
86 Kolo
#86 220086
220086
87 Úhlová spojka 2 – M22x1,5
#87 220087
220087
88 Vysokotlaká T-spojka
#88 220088
220088
89 Vysokotlaká spojka 1
#89 220089
220089
90 poslední 2 ks Hadicová spojka
#90 216068
216068
84,70 Kč
84,70 Kč
91 Ventil
#91 220091
220091
92 skladem Čerpadlo 1
#92 220092
220092
2 015,90 Kč
2 015,90 Kč
93 Příruba
#93 220093
220093
94 Šroub M8x30
#94 220094
220094
95 skladem Čerpadlo 2
#95 220095
220095
3 509,00 Kč
3 509,00 Kč
96 méně než 5 ks Pružina
#96 216050
216050
29,80 Kč
29,80 Kč
97 Kolík s kroužkem
#97 220097
220097
98 skladem O kroužek 75x2,65
#98 216049
216049
18,20 Kč
18,20 Kč
99 skladem Olejový filtr
#99 216048
216048
242,00 Kč
242,00 Kč
100 Osa kol
#100 220100
220100
101 Šroub M6x14
#101 216047
216047
102 Přívodní hadice 1
#102 220102
220102
103 Šroub M10x20
#103 220103
220103
104 méně než 5 ks Převodovka
#104 220104
220104
5 566,00 Kč
5 566,00 Kč
105 Šroub M8x30
#105 216064
216064
106 poslední 1 ks Spojka 1
#106 216069
216069
496,10 Kč
496,10 Kč
107 Přívodní hadice 2
#107 220107
220107
108 Úhlová spojka
#108 220108
220108
109 T-spojka
#109 220109
220109
110 Šroub M10x40
#110 220110
220110
111 poslední 1 ks Spojka 2
#111 216076
216076
496,10 Kč
496,10 Kč
112 Kryt hřídele
#112 220112
220112
113 poslední 1 ks Pero
#113 216086
216086
18,20 Kč
18,20 Kč
114 na cestě Motor
#114 220114
220114
11 156,20 Kč
11 156,20 Kč
114 skladem *** Ventilator elektromotoru 20TON
#114 216108
216108
90,80 Kč
90,80 Kč
115 Kroužek
#115 216073
216073
116 Kuželový rám
#116 216077
216077
117 Ventilová spojka
#117 220117
220117
118 skladem Jádro spojky
#118 216075
216075
151,20 Kč
151,20 Kč
119 skladem Kolík 6x45
#119 216070
216070
29,80 Kč
29,80 Kč
120 Matice M4
#120 216104
216104
121 Podložka 6
#121 216105
216105
122 Pružná podložka 6
#122 216106
216106
123 Podložka 12
#123 216098
216098