4559 VARI 16-TON GAS FORCE

neuvedeno 4559 VARI 16-TON GAS FORCE

4559 VARI 16-TON GAS FORCE

Objednací číslo: 4559ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Katalogový list 990 kB
Technický nákres
4559 VARI 16-TON GAS FORCE
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 poslední 3 ks Horní vysokotlaká hadice
#1 216001
216001
508,20 Kč
508,20 Kč
2 skladem Těsnění 22
#2 216002
216002
4,20 Kč
4,20 Kč
3 poslední 3 ks Spodní vysokotlaká hadice
#3 216003
216003
508,20 Kč
508,20 Kč
4 skladem Hadicová spojka
#4 216004
216004
82,30 Kč
82,30 Kč
5 poslední 1 ks Horní kryt
#5 218005
218005
290,40 Kč
290,40 Kč
6 poslední 2 ks Držák válce
#6 218501
218501
169,40 Kč
169,40 Kč
7 skladem Úchyt
#7 216007
216007
90,80 Kč
90,80 Kč
8 neuvedeno Šroub M8x25
#8 218502
218502
9 poslední 2 ks Válec
#9 218503
218503
8 349,00 Kč
8 349,00 Kč
10 neuvedeno Šroub rukojeti
#10 216013
216013
11 neuvedeno Podložka 10 (malá)
#11 218504
218504
12 neuvedeno Průchodka 2
#12 218505
218505
13 neuvedeno Závlačka
#13 218506
218506
14 neuvedeno Podložka 10 (velká)
#14 218507
218507
15 poslední 3 ks Rukojeť
#15 216015
216015
72,60 Kč
72,60 Kč
16 neuvedeno Váleček
#16 216016
216016
17 poslední 1 ks Páka levá
#17 218017
218017
205,70 Kč
205,70 Kč
18 poslední 2 ks Kolík válce
#18 216018
216018
78,60 Kč
78,60 Kč
19 neuvedeno Deska
#19 218019
218019
20 neuvedeno Šroub M10x25
#20 218508
218508
21 neuvedeno Matice M12
#21 218509
218509
22 skladem Deska pravá
#22 218022
218022
193,60 Kč
193,60 Kč
23 skladem Deska střední
#23 218023
218023
66,60 Kč
66,60 Kč
24 skladem Zarážka
#24 216024
216024
363,00 Kč
363,00 Kč
25 skladem Deska levá
#25 218025
218025
127,00 Kč
127,00 Kč
26 skladem Svorník desek
#26 218026
218026
66,60 Kč
66,60 Kč
27 méně než 5 ks Klín svařenec
#27 218510
218510
2 662,00 Kč
2 662,00 Kč
28 neuvedeno Kolík 12x70
#28 216028
216028
29 neuvedeno Šroub M12x70
#29 218511
218511
30 neuvedeno Ochranné rameno levé
#30 218030
218030
31 neuvedeno Samojistná matice M10
#31 218512
218512
32 neuvedeno Samojistná matice M12
#32 218513
218513
33 neuvedeno Šroub M10x35
#33 218514
218514
34 neuvedeno Zdvihač
#34 218034
218034
35 neuvedeno Podložka 12 (střední)
#35 218515
218515
36 neuvedeno Spojovací šroub M16x90
#36 218516
218516
37 neuvedeno Matice M16
#37 218517
218517
38 neuvedeno Rám štípače
#38 218518
218518
39 poslední 2 ks Zátka M22x1,5
#39 216039
216039
25,40 Kč
25,40 Kč
40 neuvedeno Matice M10
#40 218519
218519
41 neuvedeno Osa kol
#41 216041
216041
42 neuvedeno Závlačka 4
#42 218520
218520
43 neuvedeno Podložka 24
#43 218521
218521
44 skladem Kolo
#44 216044
216044
393,20 Kč
393,20 Kč
45 neuvedeno Držák osy kol
#45 216045
216045
46 poslední 3 ks Přívodní hadice
#46 218522
218522
181,50 Kč
181,50 Kč
47 neuvedeno Šroub M6x14
#47 218523
218523
48 skladem Olejový filtr
#48 216048
216048
242,00 Kč
242,00 Kč
49 skladem O kroužek 80x3,1
#49 218049
218049
18,20 Kč
18,20 Kč
50 skladem Pružina
#50 216050
216050
29,80 Kč
29,80 Kč
51 neuvedeno Kolík6x35
#51 216051
216051
52 neuvedeno Šroub M6x10
#52 218524
218524
53 neuvedeno Zajišťovací deska
#53 216053
216053
54 neuvedeno Podložka 14 (velká)
#54 218525
218525
55 neuvedeno Matice M14
#55 218526
218526
56 neuvedeno Pružina
#56 216056
216056
57 neuvedeno Šroub
#57 216057
216057
58 skladem Pružina háku
#58 216058
216058
84,70 Kč
84,70 Kč
59 neuvedeno Podložka 10 (střední)
#59 218527
218527
60 neuvedeno Madlo
#60 216060
216060
61 neuvedeno Západka
#61 216061
216061
62 neuvedeno Šroub M10x40
#62 218528
218528
63 neuvedeno Pružná podložka 6
#63 218529
218529
64 neuvedeno Šroub M6x25
#64 218530
218530
65 neuvedeno Šroub M8x15
#65 218531
218531
66 skladem Víčko
#66 216066
216066
66,60 Kč
66,60 Kč
67 neuvedeno Plochá podložka 16
#67 218532
218532
68 poslední 2 ks Hadicová spojka
#68 216068
216068
84,70 Kč
84,70 Kč
69 neuvedeno Spojka 20
#69 218533
218533
70 neuvedeno Kolík 6x45
#70 218534
218534
71 poslední 2 ks Zubové čerpadlo
#71 218535
218535
1 331,00 Kč
1 331,00 Kč
72 poslední 1 ks Příruba
#72 216072
216072
254,10 Kč
254,10 Kč
74 neuvedeno Šroub M12x45
#74 218536
218536
75 poslední 2 ks Jádro spojky
#75 218537
218537
84,70 Kč
84,70 Kč
76 poslední 2 ks Spojka 10
#76 218538
218538
217,80 Kč
217,80 Kč
77 poslední 2 ks Kryt spojky
#77 218539
218539
266,20 Kč
266,20 Kč
78 neuvedeno Rukojeť transportního držadla
#78 218540
218540
79 neuvedeno Řetěz
#79 218541
218541
80 neuvedeno Pouzdro
#80 218542
218542
81 neuvedeno Pero ploché 3
#81 218543
218543
82 na cestě Táhlo
#82 216082
216082
471,90 Kč
471,90 Kč
83 neuvedeno Páka pravá
#83 216083
216083
84 neuvedeno Matice M8
#84 218544
218544
85 neuvedeno Motor Loncin G200F
#85 218545
218545
86 neuvedeno Pero ploché 5
#86 218546
218546
87 neuvedeno Destička
#87 216087
216087
88 neuvedeno Zarážka
#88 216088
216088
89 neuvedeno Krytka
#89 218089
218089
90 neuvedeno Objímka hadice 18-32
#90 218547
218547
91 skladem Olejová hadice
#91 216091
216091
133,10 Kč
133,10 Kč
92 neuvedeno Ovládací element
#92 218092
218092
93 neuvedeno Pouzdro
#93 216093
216093
94 poslední 1 ks Osa páky
#94 218094
218094
78,60 Kč
78,60 Kč
95 skladem Hadicová spojka
#95 216095
216095
121,00 Kč
121,00 Kč
96 skladem Těsnění
#96 216096
216096
4,20 Kč
4,20 Kč
97 skladem Ventil
#97 216097
216097
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
98 neuvedeno Podložka 12 (malá)
#98 218548
218548
99 poslední 3 ks Vysokotlaká hadice
#99 218549
218549
605,00 Kč
605,00 Kč
100 poslední 2 ks Spojka (M20x1,5-M22x1,5)
#100 218550
218550
84,70 Kč
84,70 Kč
101 neuvedeno Šroub M8x65
#101 218551
218551
102 neuvedeno Matice M8
#102 218552
218552
103 neuvedeno Držák
#103 216103
216103
104 neuvedeno Pružná podložka 8
#104 218553
218553
105 neuvedeno Plochá podložka 6
#105 218554
218554
106 neuvedeno Ventilová spojka
#106 218555
218555
107 neuvedeno Šroub M8x30
#107 218556
218556
108 neuvedeno Transportní madlo svařenec
#108 218108
218108
109 neuvedeno Šroub M16x100 (dlouhý)
#109 218557
218557
110 neuvedeno Kolík 16
#110 218558
218558
111 neuvedeno Držák opěrného kola
#111 218111
218111
112 skladem Opěrné kolo sestava
#112 218112
218112
484,00 Kč
484,00 Kč
113 neuvedeno Plochá podložka 22
#113 218559
218559
114 neuvedeno Kolík 8x70
#114 218114
218114
115 poslední 1 ks Nastavitelné táhlo svařenec
#115 218115
218115
169,40 Kč
169,40 Kč
116 neuvedeno Šroub M8x45
#116 218560
218560
117 neuvedeno Plochá podložka 8 (střední)
#117 218561
218561
118 skladem Pružina
#118 218118
218118
54,40 Kč
54,40 Kč
119 neuvedeno Plochá podložka 8
#119 218562
218562
120 neuvedeno Samojistná matice M8
#120 218563
218563
121 neuvedeno Šroub M8x20
#121 218564
218564
122 neuvedeno Šroub M8x25
#122 218565
218565
123 neuvedeno Ovládací element
#123 218123
218123
124 poslední 1 ks Držák špalku
#124 218124
218124
121,00 Kč
121,00 Kč
125 skladem Třecí podložka
#125 218125
218125
12,10 Kč
12,10 Kč
126 neuvedeno Matice M5
#126 218566
218566
127 neuvedeno Šroub M5x16
#127 218567
218567
128 poslední 1 ks Dlouhý držák špalku
#128 218128
218128
60,50 Kč
60,50 Kč
129 poslední 2 ks Vratná pružina
#129 218129
218129
30,20 Kč
30,20 Kč
130 neuvedeno Kolík 5x35
#130 218568
218568
131 neuvedeno Pružná podložka 10
#131 218569
218569
132 neuvedeno Opěrná deska
#132 218132
218132
133 neuvedeno Šroub M10x20
#133 218570
218570
134 skladem Pružina
#134 218134
218134
60,50 Kč
60,50 Kč
135 neuvedeno Šroub M8x45
#135 218571
218571
136 neuvedeno Plochá podložka 10 (velká)
#136 218572
218572
137 neuvedeno Podložka
#137 218573
218573
138 neuvedeno Plochá podložka 8 (malá)
#138 218574
218574
139 neuvedeno Matice M8
#139 218575
218575
140 neuvedeno Šroub 6x8
#140 218576
218576