3683 VARI 10-TON GAS FORCE

Archiv neuvedeno 3683 VARI 10-TON GAS FORCE

10 TON GAS FORCE

Objednací číslo: 3683ND

Technický nákres
10 TON GAS FORCE
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Šroub M10x30
#1 210001
210001
2 neuvedeno Pružina levá
#2 210002
210002
3 neuvedeno Podložka 10
#3 210003
210003
4 neuvedeno Ovládací páka
#4 210004
210004
5 neuvedeno Distanční podložka
#5 210005
210005
6 neuvedeno Kryt levý
#6 210006
210006
7 neuvedeno Držák
#7 210007
210007
8 neuvedeno Matice M10
#8 210008
210008
9 neuvedeno Páka vodicí tyče
#9 210009
210009
10 neuvedeno Podložka vodicí tyče
#10 210010
210010
11 neuvedeno Vodicí tyč
#11 210011
210011
12 neuvedeno Horní pouzdro
#12 210012
210012
13 neuvedeno Plastová matice
#13 210013
210013
14 neuvedeno Utahovací element
#14 210014
210014
15 neuvedeno Kryt pravý
#15 210015
210015
16 neuvedeno Šroub M8x20
#16 210016
210016
17 neuvedeno Pružina pravá
#17 210017
210017
18 neuvedeno Ochrana rukojeti
#18 210018
210018
19 neuvedeno Podložka 6
#19 210019
210019
20 neuvedeno Šroub M6x16
#20 210020
210020
21 neuvedeno Rukojeť ovládací páky
#21 210021
210021
22 neuvedeno Rukojeť
#22 210022
210022
23 neuvedeno Rám
#23 210023
210023
24 neuvedeno Zátka
#24 210024
210024
25 neuvedeno Podložka 6
#25 210025
210025
26 neuvedeno Šroub M6x14
#26 210026
210026
27 neuvedeno Pouzdro vodicí tyče
#27 210027
210027
28 neuvedeno Pojistný kroužek 25
#28 210028
210028
29 neuvedeno Kolík
#29 210029
210029
30 neuvedeno Matice M8
#30 210030
210030
31 poslední 2 ks Válec
#31 210031
210031
4 961,00 Kč
4 961,00 Kč
32 neuvedeno Rukojeť spodní
#32 210032
210032
33 neuvedeno Matice M5
#33 210033
210033
34 neuvedeno Víčko olejové nádrže
#34 210034
210034
35 neuvedeno Olejová měrka
#35 210035
210035
36 skladem Filtr
#36 WU-40-CYZZ
WU-40-CYZZ
151,20 Kč
151,20 Kč
36 neuvedeno Těsnicí kroužek 22,4x3,55
#36 210036
210036
37 neuvedeno Rukojeť vrchní
#37 210037
210037
38 neuvedeno Šroub M5x18
#38 210038
210038
39 neuvedeno Podložka 5
#39 210039
210039
40 neuvedeno Podložka 8
#40 210040
210040
41 neuvedeno Matice M6
#41 210041
210041
42 skladem Čtvercový kryt
#42 210042
210042
48,40 Kč
48,40 Kč
43 neuvedeno Šroub ST4,2x13
#43 210043
210043
44 neuvedeno Těsnění
#44 210044
210044
45 neuvedeno Kluzná deska
#45 210045
210045
46 méně než 5 ks Vodicí deska zadní
#46 210046
210046
90,80 Kč
90,80 Kč
47 neuvedeno Šroub M10x20
#47 210047
210047
48 neuvedeno Čtyřhranná deska
#48 210048
210048
49 neuvedeno Šroub M6x14
#49 210049
210049
50 skladem Vodicí deska
#50 210050
210050
242,00 Kč
242,00 Kč
51 neuvedeno Kolečko
#51 210051
210051
52 neuvedeno Podložka 24
#52 210052
210052
53 neuvedeno Víčko kola
#53 210053
210053
54 méně než 5 ks Vodicí deska přední
#54 210054
210054
338,80 Kč
338,80 Kč
55 neuvedeno Utahovací element
#55 210055
210055
56 neuvedeno Pracovní deska
#56 210056
210056
57 neuvedeno Šroub
#57 210057
210057
58 neuvedeno Matice M8
#58 210058
210058
59 neuvedeno Otočná pracovní deska
#59 210059
210059
60 neuvedeno Pružina
#60 210060
210060
61 neuvedeno Šroub M8x55
#61 210061
210061
62 neuvedeno Podložka 10
#62 210062
210062
63 neuvedeno Rukojeť aretační páky
#63 210063
210063
64 neuvedeno Aretační páka
#64 210064
210064
65 neuvedeno Pružina
#65 210065
210065
66 neuvedeno Základna rámu
#66 210066
210066
67 neuvedeno Náprava kol
#67 210067
210067
68 neuvedeno Podložka 16
#68 210068
210068
69 neuvedeno Šroub M16x25
#69 210069
210069
70 neuvedeno Kolík
#70 210070
210070
71 neuvedeno Těsnicí kroužek 16x2,65
#71 210071
210071
72 neuvedeno Pojistný kroužek
#72 210072
210072
73 poslední 2 ks Vysokotlaká olejová hadice
#73 210073
210073
871,20 Kč
871,20 Kč
74 neuvedeno Spojka
#74 210074
210074
75 neuvedeno Podložka 14
#75 210075
210075
76 poslední 2 ks Čerpadlo
#76 210076
210076
2 420,00 Kč
2 420,00 Kč
77 neuvedeno Šroub M10x30
#77 210077
210077
78 neuvedeno Podložka 20
#78 210078
210078
79 neuvedeno Spojka
#79 210079
210079
80 neuvedeno Objímka 20-26
#80 210080
210080
81 poslední 2 ks Olejová hadice
#81 210081
210081
151,20 Kč
151,20 Kč
82 poslední 1 ks Spojovací kroužek
#82 210082
210082
36,30 Kč
36,30 Kč
83 poslední 2 ks Uzávěr
#83 210083
210083
290,40 Kč
290,40 Kč
84 neuvedeno Pouzdro
#84 210084
210084
85 neuvedeno Příruba
#85 210085
210085
86 neuvedeno Šroub M10x20
#86 210086
210086
87 skladem Tlumič vibrací
#87 210087
210087
242,00 Kč
242,00 Kč
88 neuvedeno Šroub M8x30
#88 210088
210088
89 neuvedeno Podložka 8
#89 210089
210089
90 neuvedeno Matice M10
#90 210090
210090
91 poslední 1 ks Motor
#91 210091
210091
14 520,00 Kč
14 520,00 Kč
92 neuvedeno Pouzdro hadice
#92 210092
210092
93 neuvedeno Stahovací páska 5x250
#93 210093
210093
94 poslední 2 ks Ventil
#94 210094
210094
1 815,00 Kč
1 815,00 Kč
95 neuvedeno Olejová vsuvka
#95 210095
210095
96 neuvedeno Spojka
#96 210096
210096
97 neuvedeno Šroub M10x80
#97 210097
210097
98 neuvedeno Podložka 10
#98 210098
210098
99 poslední 2 ks Olejová hadice
#99 210099
210099
151,20 Kč
151,20 Kč
100 neuvedeno Závlačka 4
#100 210100
210100