4537 VARI 5-TON

Novinka 4537 VARI 5-TON

4537 VARI 5-TON

Objednací číslo: 4537ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Katalogový list 1 167 kB
Technický nákres
4537 VARI 5-TON
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 Matice páčky
#1 205001
205001
2 Krytka M10
#2 205002
205002
3 Páčka
#3 205003
205003
4 Rukojeť páčky
#4 205004
205004
5 Krycí plech
#5 205005
205005
6 Speciální matice
#6 205006
205006
7 Měděná podložka 10
#7 205007
205007
8 Šroub ventilu M8
#8 205008
205008
9 skladem O kroužek 5,5x2
#9 205009
205009
3,60 Kč
3,60 Kč
10 Pojistný kroužek 6
#10 205010
205010
11 skladem Vratná pružina ventilu
#11 CBA.55.113
CBA.55.113
18,20 Kč
18,20 Kč
12 skladem O kroužek 6x1,5
#12 205012
205012
3,60 Kč
3,60 Kč
13 poslední 3 ks Vložka ventilu
#13 CBA.55.114
CBA.55.114
193,60 Kč
193,60 Kč
14 Pouzdro snímače tlaku
#14 CBA.55.116
CBA.55.116
15 Pružina pouzdra
#15 205015
205015
16 poslední 3 ks Zadní kryt
#16 205016
205016
350,90 Kč
350,90 Kč
17 skladem O kroužek 50x2,65
#17 205017
205017
18,20 Kč
18,20 Kč
18 méně než 5 ks Píst
#18 205018
205018
102,80 Kč
102,80 Kč
19 skladem Pístní kroužek 55
#19 GBT15242.1-1994
GBT15242.1-1994
60,50 Kč
60,50 Kč
20 skladem O kroužek 32x3,5
#20 205020
205020
6,00 Kč
6,00 Kč
21 poslední 3 ks Pružina
#21 205021
205021
181,50 Kč
181,50 Kč
22 skladem Svorník
#22 205022
205022
36,30 Kč
36,30 Kč
23 poslední 3 ks Hydraulický válec
#23 205023
205023
847,00 Kč
847,00 Kč
24 poslední 3 ks Přední kryt
#24 205024
205024
157,30 Kč
157,30 Kč
25 skladem Těsnění táhla pístu 30
#25 205025
205025
48,40 Kč
48,40 Kč
26 skladem O kroužek 7x1,9
#26 205026
205026
3,60 Kč
3,60 Kč
27 skladem Šroub
#27 CAA.55.141
CAA.55.141
18,20 Kč
18,20 Kč
28 Podložka 14
#28 205028
205028
29 Olejová měrka
#29 205029
205029
30 poslední 3 ks Táhlo pístu
#30 205030
205030
713,90 Kč
713,90 Kč
31 skladem Madlo
#31 205031
205031
72,60 Kč
72,60 Kč
32 Šroub M6x16
#32 205032
205032
33 Rám
#33 205033
205033
34 Vodicí lišta
#34 205034
205034
35 Pružná podložka 6
#35 205035
205035
36 Šroub M6x12
#36 205036
205036
37 Matice M14
#37 205037
205037
38 Plochá podložka 14
#38 205038
205038
39 Nízká matice M14
#39 205039
205039
40 Vypouštěcí zátka
#40 205040
205040
41 Podložka 16
#41 205041
205041
42 skladem Pouzdro ventilu
#42 CBA.55.115
CBA.55.115
30,20 Kč
30,20 Kč
43 skladem O kroužek 10x2
#43 205043
205043
3,60 Kč
3,60 Kč
44 Nastavovací šroub M5x8
#44 205044
205044
45 Ocelová kulička 6
#45 205045
205045
46 Pružina ventilu
#46 CBA.55.122
CBA.55.122
47 Nastavovací šroub M8x8
#47 205047
205047
48 poslední 3 ks Držák posunovače
#48 205048
205048
544,50 Kč
544,50 Kč
49 skladem Plastová vložka 1
#49 205049
205049
48,40 Kč
48,40 Kč
50 skladem Plastová vložka 2
#50 205050
205050
90,80 Kč
90,80 Kč
51 poslední 2 ks Posunovač
#51 205051
205051
181,50 Kč
181,50 Kč
52 Matice M10
#52 205052
205052
53 Plochá podložka 10
#53 205053
205053
54 Šroub M10x25
#54 205054
205054
55 Kryt kola
#55 CBA.38.124
CBA.38.124
56 Pojistný kroužek A14
#56 205056
205056
57 na cestě Kolo
#57 205057
205057
121,00 Kč
121,00 Kč
58 Podložka 6
#58 205058
205058
59 Držák kol
#59 205059
205059
60 Šroub M8x55
#60 205060
205060
61 Pružná podložka 8
#61 205061
205061
62 Podložka 8
#62 205062
205062
63 poslední 1 ks Kryt čerpadla
#63 205063
205063
302,50 Kč
302,50 Kč
64 skladem O kroužek 10,6x2,65
#64 205064
205064
3,60 Kč
3,60 Kč
65 poslední 3 ks Kry ozubených kol
#65 CBA.26.107
CBA.26.107
90,80 Kč
90,80 Kč
66 Pojistný kroužek 10
#66 205066
205066
67 poslední 3 ks Hřídel ozubeného kola
#67 CBA.26.101
CBA.26.101
24,20 Kč
24,20 Kč
68 Ocelová kulička 2,5
#68 205068
205068
69 méně než 5 ks Ozubené kolo
#69 CBA.26.102
CBA.26.102
72,60 Kč
72,60 Kč
70 Kolík 2,5x4
#70 205070
205070
71 Podložka 6
#71 205071
205071
72 Šroub M5x180
#72 205072
205072
73 Kryt motoru
#73 205073
205073
74 skladem Gufero FB11x26x7
#74 205074
205074
18,20 Kč
18,20 Kč
75 Matice M8
#75 205075
205075
76 Šroub M8x35
#76 205076
205076
78 skladem Ventilátor motoru
#78 205078
205078
90,80 Kč
90,80 Kč
83 Noha
#83 205083
205083
84 Matice M8
#84 205084
205084
85 Šroub M8x12
#85 205085
205085
86 skladem Kabel se zástrčkou
#86 205086
205086
121,00 Kč
121,00 Kč
87 Šroub M8x16
#87 205087
205087
91 poslední 2 ks Kryt spínací skříňky
#91 205091
205091
72,60 Kč
72,60 Kč
94 skladem Kondenzátor
#94 205094
205094
217,80 Kč
217,80 Kč
95 skladem Spínač
#95 205095
205095
181,50 Kč
181,50 Kč
96 méně než 5 ks Spínací skříňka
#96 205096
205096
90,80 Kč
90,80 Kč
98 Levá nožička motoru
#98 205098
205098
99 Pravá nožička motoru
#99 205099
205099
100 Kolík 8x25
#100 205100
205100
101 skladem O kroužek 46,2x1,8
#101 205101
205101
6,00 Kč
6,00 Kč
102 Posuvné pouzdro
#102 CBA.26.103
CBA.26.103
103 Šroub M8x30
#103 205103
205103
104 Pružná podložka 14
#104 205104
205104
105 Šroub M6x12
#105 205105
205105
106 Spodní deska krytu
#106 205106
205106
107 Samojistná matice M6
#107 205107
205107
108 Opěra špalku 1
#108 205108
205108
109 Podpěra 1
#109 205109
205109
110 Opěra špalku 2
#110 205110
205110
111 Podpěra 2
#111 205111
205111
112 Horní kryt 2
#112 205112
205112
113 Šroub M6x20
#113 205113
205113
114 Samojistná matice M6
#114 205114
205114
115 Vymezovací podložka
#115 205115
205115
116 Horní kryt 1
#116 205116
205116
117 Levý kryt
#117 205117
205117
118 Zadní kryt 2
#118 205118
205118
119 Zadní kryt 1
#119 205119
205119
120 Přední kryt
#120 205120
205120
200 méně než 5 ks Motor kompletní (72-74, 77-82, 86, 88-97)
#200 205121
205121
3 630,00 Kč
3 630,00 Kč
201 skladem *** Ventil kompletni 5TON
#201 CBA.55
CBA.55
242,00 Kč
242,00 Kč