4513 VARI 8-TON 230V

Novinka 4513 VARI 8-TON 230V

4513 VARI 8TON 230V

Objednací číslo: 4513ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
PNG Katalogový list 534 kB
Technický nákres
4513 VARI 8TON 230V
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 skladem Boční opěra 2
#1 208001
208001
471,90 Kč
471,90 Kč
2 méně než 5 ks Boční opěra 1
#2 208002
208002
471,90 Kč
471,90 Kč
3 Samojistná matice M8
#3 208003
208003
4 Podložka 8
#4 208004
208004
5 Pružina
#5 208005
208005
6 Pouzdro
#6 208006
208006
7 na cestě Šroub 8,8 M8x210
#7 208007
208007
30,20 Kč
30,20 Kč
8 poslední 2 ks Pracovní deska
#8 208008
208008
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
9 Šroub 8,8 M8x60
#9 208009
208009
10 méně než 5 ks Pouzdro 2
#10 208010
208010
6,00 Kč
6,00 Kč
11 skladem Kluzná deska
#11 208011
208011
54,40 Kč
54,40 Kč
12 Závlačka 2,5
#12 208012
208012
13 skladem Ovládací páka C1
#13 208013
208013
145,20 Kč
145,20 Kč
14 skladem Rukojeť
#14 208014
208014
42,40 Kč
42,40 Kč
15 skladem Ochranný rám C1
#15 208015
208015
121,00 Kč
121,00 Kč
16 Šroub M6x16
#16 208016
208016
17 Podložka 6
#17 208017
208017
18 Samojistná matice M6
#18 208018
208018
19 méně než 5 ks Pravý kryt C1
#19 208019
208019
338,80 Kč
338,80 Kč
20 skladem Přidržovač 1
#20 208020
208020
121,00 Kč
121,00 Kč
21 skladem Hvězdicová matice
#21 208021
208021
24,20 Kč
24,20 Kč
22 Velká podložka 8
#22 208022
208022
23 skladem Levý kryt C1
#23 208023
208023
338,80 Kč
338,80 Kč
24 méně než 5 ks Pouzdro 1
#24 208024
208024
12,10 Kč
12,10 Kč
25 méně než 5 ks Kolík C1
#25 208025
208025
24,20 Kč
24,20 Kč
26 na cestě Hvězdicová matice M6
#26 208026
208026
30,20 Kč
30,20 Kč
27 poslední 3 ks Krytka
#27 208027
208027
6,00 Kč
6,00 Kč
28 skladem Přidržovač 2
#28 208028
208028
121,00 Kč
121,00 Kč
29 skladem Držák špalku
#29 208029
208029
302,50 Kč
302,50 Kč
30 na cestě Štípací klín G5
#30 208030
208030
1 815,00 Kč
1 815,00 Kč
31 poslední 1 ks Čtvercová krytka
#31 208031
208031
24,20 Kč
24,20 Kč
32 méně než 5 ks Hvězdicová matice M5 (černá)
#32 208032
208032
24,20 Kč
24,20 Kč
33 skladem Horní kluzná deska 2-C
#33 208033
208033
54,40 Kč
54,40 Kč
34 skladem Horní kluzná deska 4
#34 208034
208034
54,40 Kč
54,40 Kč
35 skladem Horní kluzná deska 3
#35 208035
208035
54,40 Kč
54,40 Kč
36 skladem Horní kluzná deska 1
#36 208036
208036
54,40 Kč
54,40 Kč
37 Šroub M6x8
#37 208037
208037
38 Samojistná matice M4 (motor 230 V)
#38 208038A
208038A
39 skladem Spínač (motor 230 V)
#39 208039A
208039A
992,20 Kč
992,20 Kč
40 Šroub M4x60 (motor 230 V)
#40 208040A
208040A
41 na cestě Motor 230 V
#41 208041A
208041A
4 477,00 Kč
4 477,00 Kč
41 skladem *** Kondenzator rozbehovy 60mF
#41 201554
201554
217,80 Kč
217,80 Kč
42 Šroub M6x10
#42 208042
208042
43 Podložka 16
#43 208043
208043
44 poslední 1 ks Táhlo G5
#44 208044
208044
36,30 Kč
36,30 Kč
45 poslední 1 ks Páka C1
#45 208045
208045
145,20 Kč
145,20 Kč
46 poslední 1 ks Válec C1
#46 208046
208046
2 420,00 Kč
2 420,00 Kč
47 Pojistný kroužek 22
#47 208047
208047
48 Šroub M8x50
#48 208048
208048
49 Matice M8
#49 208049
208049
50 Rám C1
#50 208050
208050
51 skladem Krátká hřídel D
#51 208051
208051
72,60 Kč
72,60 Kč
52 poslední 2 ks Trubka C1
#52 208052
208052
145,20 Kč
145,20 Kč
53 poslední 3 ks Hvězdicová matice (černá)
#53 208053
208053
24,20 Kč
24,20 Kč
54 na cestě Olejová zátka A1
#54 208054
208054
60,50 Kč
60,50 Kč
55 skladem Podložka 20
#55 201775
201775
24,20 Kč
24,20 Kč
56 Olejová hadice C1
#56 208056
208056
57 Objímka
#57 208057
208057
58 skladem Ozubené čerpadlo C1
#58 208058A
208058A
1 234,20 Kč
1 234,20 Kč
59 Hubice C1
#59 208059
208059
60 na cestě Olejová zátka A2
#60 208060
208060
54,40 Kč
54,40 Kč
61 Hadicová svorka 18-23 (24)
#61 208061
208061
62 na cestě Olejová hadice 13
#62 208062
208062
242,00 Kč
242,00 Kč
63 skladem Olejová hadice C1
#63 208063
208063
363,00 Kč
363,00 Kč
64 Hubice A
#64 208064
208064
65 na cestě CCA ventil
#65 208065
208065
726,00 Kč
726,00 Kč
66 poslední 2 ks Víčko olejové nádrže K
#66 208066
208066
36,30 Kč
36,30 Kč
67 skladem Olejová měrka KG
#67 208067
208067
24,20 Kč
24,20 Kč
68 Šroub M8x90
#68 208068
208068
69 Pružná podložka 8
#69 208069
208069
70 poslední 3 ks O kroužek 25x2,65
#70 208070
208070
12,10 Kč
12,10 Kč
71 Velká podložka 10
#71 208071
208071
72 Podložka motoru
#72 208072
208072
73 Šroub 8,8 M8x45
#73 208073
208073
74 poslední 1 ks Olejová zátka A6
#74 208074
208074
60,50 Kč
60,50 Kč
75 skladem Olejová hadice C1
#75 208075
208075
423,50 Kč
423,50 Kč
76 Olejová hadice 13
#76 208076
208076
77 Šroub M8x35
#77 208077
208077
78 Kryt C1
#78 208078
208078
79 Velká podložka 6
#79 208079
208079
80 Šroub M6x10
#80 208080
208080
81 Závlačka 3
#81 208081
208081
82 Podložka 16
#82 208082
208082
83 Šroub M16x25
#83 208083
208083
84 skladem Kolo
#84 208084
208084
145,20 Kč
145,20 Kč
85 Osa kola C1
#85 208085
208085
86 skladem Krytka kola
#86 208086
208086
6,00 Kč
6,00 Kč
87 méně než 5 ks Dlouhá hřídel A4
#87 208087
208087
90,80 Kč
90,80 Kč
88 Závlačka 4
#88 208088
208088