4350 VARI 10-TON 400V

Archiv 4350 VARI 10-TON 400V

4350 10 TON

Objednací číslo: 4350ND

Technický nákres
4350 10 TON
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 skladem Rukojeť
#1 201701
201701
42,40 Kč
42,40 Kč
2 méně než 5 ks Ovládací páka
#2 201702
201702
115,00 Kč
115,00 Kč
3 skladem Pravý kryt páky sestava
#3 201703
201703
302,50 Kč
302,50 Kč
4 Šroub M8x25
#4 201704
201704
5 Držák špalku
#5 201705
201705
6 Podložka 8
#6 201706
201706
7 Pojistná matice M8
#7 201707
201707
8 skladem Levý kryt páky sestava
#8 201708
201708
302,50 Kč
302,50 Kč
9 Podložka 10
#9 201709
201709
10 Šroub M10x30
#10 201710
201710
11 skladem Podložka ovládací páky
#11 201711
201711
6,00 Kč
6,00 Kč
12 Šroub M10x30
#12 201712
201712
13 Pojistná matice M10
#13 201713
201713
14 Pojistný kroužek
#14 201714
201714
15 Horní osa
#15 201715
201715
16 Rukojeť
#16 201716
201716
17 poslední 3 ks Táhlo
#17 201717
201717
121,00 Kč
121,00 Kč
18 Utahovací hvězdice
#18 201718
201718
19 Krytka táhla
#19 201719
201719
20 skladem Utahovací hvězdice M8x35
#20 201720
201720
30,20 Kč
30,20 Kč
21 Kruhový kryt
#21 201721
201721
22 poslední 2 ks Pracovní deska
#22 201722
201722
1 210,00 Kč
1 210,00 Kč
23 poslední 2 ks Otočná pracovní deska
#23 201723
201723
3 630,00 Kč
3 630,00 Kč
24 Plochá rukojeť
#24 201724
201724
25 Blokovací páka
#25 201725
201725
26 Pružina
#26 201726
201726
27 skladem Velká podložka 6
#27 201727
201727
1,20 Kč
1,20 Kč
28 Podložka 6
#28 201728
201728
29 Pojistná matice M6
#29 201729
201729
30 skladem Kluzná deska
#30 201730
201730
544,50 Kč
544,50 Kč
30 skladem DESKA KLUZNA DRAZKOVANA
#30 201731
201731
169,40 Kč
169,40 Kč
31 na cestě *** Ventilator plastovy k elektromotoru
#31 201783
201783
90,80 Kč
90,80 Kč
32 Spodní osa
#32 201732
201732
33 skladem *** Sada tesneni k valci 10TON
#33 201784
201784
423,50 Kč
423,50 Kč
33 skladem Válec
#33 201733
201733
2 904,00 Kč
2 904,00 Kč
34 poslední 1 ks Rám štípačky
#34 201734
201734
4 356,00 Kč
4 356,00 Kč
35 Kryt kola
#35 201735
201735
36 Podložka
#36 201736
201736
37 skladem Kolo
#37 201737
201737
332,80 Kč
332,80 Kč
38 Šroub M6x12
#38 201738
201738
39 Šroub M4x60
#39 201739
201739
40 na cestě Spínač 400V
#40 201740
201740
1 149,50 Kč
1 149,50 Kč
41 na cestě Kluzný kryt
#41 201741
201741
42,40 Kč
42,40 Kč
42 Nastavovací páka
#42 201742
201742
43 Šroub M5x18
#43 201743
201743
44 Horní kryt páky
#44 201744
201744
45 Matice pouzdra táhla
#45 201745
201745
46 Držák pouzdra táhla
#46 201746
201746
47 Šroub M8x8
#47 201747
201747
48 Pouzdro táhla
#48 201748
201748
49 Spodní kryt páky
#49 201749
201749
50 Nízká matice M5
#50 201750
201750
51 skladem Víčko olejové nádrže
#51 201751
201751
36,30 Kč
36,30 Kč
52 Olejová měrka
#52 201752
201752
53 Kroužek 22,4x3,55
#53 201753
201753
54 skladem Tesneni olejove vany
#54 201754
201754
84,70 Kč
84,70 Kč
55 méně než 5 ks Filtr
#55 WU-40-CYZZ
WU-40-CYZZ
151,20 Kč
151,20 Kč
55 Deska olejové nádrže
#55 201755
201755
56 méně než 5 ks Podložka 16
#56 201756
201756
3,60 Kč
3,60 Kč
57 Šroub M16x26
#57 201757
201757
58 Šroub M6x30
#58 201758
201758
59 skladem Olejová hadice 1
#59 201759
201759
423,50 Kč
423,50 Kč
60 Zátka
#60 201760
201760
61 Matice
#61 201761
201761
62 skladem Olejová hadice 2
#62 201762
201762
363,00 Kč
363,00 Kč
63 skladem Olejová hadice 3
#63 201763
201763
163,40 Kč
163,40 Kč
64 skladem Ocelová svorka 20-25
#64 201764
201764
8,50 Kč
8,50 Kč
65 skladem Zpětná olejová hadice
#65 201765
201765
108,90 Kč
108,90 Kč
66 T-spojka
#66 201766
201766
67 Šroub M8x20
#67 201767
201767
68 Sedlo ventilu
#68 201768
201768
69 skladem Podložka 16
#69 201769
201769
1,20 Kč
1,20 Kč
70 Šroub M8x30
#70 201770
201770
71 poslední 2 ks Motor
#71 201771
201771
4 477,00 Kč
4 477,00 Kč
71 na cestě *** Ventilator plastovy k elektromotoru
#71 201783
201783
90,80 Kč
90,80 Kč
72 Zátka
#72 201772
201772
73 skladem Olejová hadice 4
#73 201773
201773
145,20 Kč
145,20 Kč
74 na cestě Zubové čerpadlo
#74 201774
201774
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
75 skladem Podložka 20
#75 201775
201775
24,20 Kč
24,20 Kč
76 skladem Olejová hadice 5
#76 201776
201776
423,50 Kč
423,50 Kč
77 Šroub M8x35
#77 201777
201777
78 méně než 5 ks Ventil
#78 201778
201778
786,50 Kč
786,50 Kč
79 Šroub M6x20
#79 201779
201779
80 Levá deska krytu čerpadla
#80 201780
201780
81 Pravá deska krytu čerpadla
#81 201781
201781
82 Kryt čerpadla
#82 201782
201782