4525 VARI 22-TON

Novinka neuvedeno 4525 VARI 22-TON

4525 VARI 22-TON

Objednací číslo: 4525ND

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Katalogový list 1 055 kB
Technický nákres
4525 VARI 22-TON
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 poslední 3 ks Horní vysokotlaká hadice
#1 216001
216001
508,20 Kč
508,20 Kč
2 skladem Těsnění 22
#2 216002
216002
4,20 Kč
4,20 Kč
3 poslední 3 ks Spodní vysokotlaká hadice
#3 216003
216003
508,20 Kč
508,20 Kč
4 skladem Hadicová spojka
#4 216004
216004
82,30 Kč
82,30 Kč
5 poslední 1 ks Horní kryt
#5 218005
218005
290,40 Kč
290,40 Kč
6 neuvedeno Držák válce
#6 222006
222006
7 skladem Úchyt
#7 216007
216007
90,80 Kč
90,80 Kč
8 neuvedeno Šroub M8x25
#8 222008
222008
9 méně než 5 ks Válec
#9 222009
222009
12 100,00 Kč
12 100,00 Kč
10 neuvedeno Šroub M10x25
#10 222010
222010
11 neuvedeno Podložka 10
#11 222011
222011
12 skladem Průchodka 2
#12 216012
216012
21,80 Kč
21,80 Kč
13 neuvedeno Šroub rukojeti
#13 216013
216013
14 poslední 1 ks Osa páky
#14 218094
218094
78,60 Kč
78,60 Kč
15 poslední 3 ks Rukojeť
#15 216015
216015
72,60 Kč
72,60 Kč
16 neuvedeno Váleček
#16 216016
216016
17 neuvedeno Plochá podložka 12
#17 222017
222017
18 neuvedeno Kolík válce
#18 222018
222018
19 neuvedeno Páka pravá
#19 216083
216083
20 neuvedeno Plochá podložka 6
#20 222020
222020
21 neuvedeno Matice M12
#21 222021
222021
22 neuvedeno Deska pravá
#22 222022
222022
23 skladem Deska střední
#23 218023
218023
66,60 Kč
66,60 Kč
24 skladem Zarážka
#24 216024
216024
363,00 Kč
363,00 Kč
25 skladem Deska levá
#25 218025
218025
127,00 Kč
127,00 Kč
26 skladem Svorník desek
#26 218026
218026
66,60 Kč
66,60 Kč
27 poslední 3 ks Klín svařenec
#27 222027
222027
2 178,00 Kč
2 178,00 Kč
28 méně než 5 ks Kolík 12x70
#28 222028
222028
41,10 Kč
41,10 Kč
29 neuvedeno Šroub M12x70
#29 222029
222029
30 neuvedeno Západka
#30 216061
216061
31 neuvedeno Madlo
#31 222031
222031
32 neuvedeno Ochranné rameno levé
#32 218030
218030
33 neuvedeno Samojistná matice M10
#33 222033
222033
34 neuvedeno Samojistná matice M12
#34 222034
222034
35 neuvedeno Pružina
#35 216056
216056
36 neuvedeno Zdvihač
#36 218034
218034
37 neuvedeno Šroub M10x35
#37 222037
222037
38 neuvedeno Matice M14
#38 222038
222038
39 neuvedeno Šroub M6x10
#39 222039
222039
40 neuvedeno Šroub
#40 222040
222040
41 neuvedeno Kolík
#41 222041
222041
42 neuvedeno Zajišťovací deska
#42 216053
216053
43 skladem Pružina háku
#43 216058
216058
84,70 Kč
84,70 Kč
44 neuvedeno Podložka 14
#44 222044
222044
45 neuvedeno Velká podložka 12
#45 222045
222045
46 neuvedeno Šroub M16x90
#46 222046
222046
47 neuvedeno Matice M16
#47 216037
216037
48 skladem Víčko
#48 216066
216066
66,60 Kč
66,60 Kč
49 skladem Hadicová spojka
#49 216095
216095
121,00 Kč
121,00 Kč
50 skladem Těsnění 20
#50 222050
222050
8,50 Kč
8,50 Kč
51 skladem Ventil
#51 216097
216097
1 452,00 Kč
1 452,00 Kč
52 neuvedeno Šroub M6x15
#52 222052
222052
53 poslední 1 ks Vysokotlaká hadice 2 D12
#53 222053
222053
605,00 Kč
605,00 Kč
54 skladem Půlspojka
#54 216100
216100
84,70 Kč
84,70 Kč
55 neuvedeno Šroub M8x65
#55 222055
222055
56 neuvedeno Matice M8
#56 222056
222056
57 poslední 2 ks Olejová hadice
#57 222057
222057
139,20 Kč
139,20 Kč
58 neuvedeno Hadicová svorka
#58 222058
222058
59 neuvedeno Závlačka
#59 222059
222059
60 neuvedeno Zarážka
#60 216088
216088
61 neuvedeno Spojovací destička
#61 222061
222061
62 neuvedeno Držák
#62 216103
216103
63 neuvedeno Šroub M12x45
#63 222063
222063
64 neuvedeno Velká podložka 10
#64 222064
222064
65 neuvedeno Matice M10
#65 222065
222065
66 neuvedeno Deska
#66 218019
218019
67 neuvedeno Pouzdro
#67 216093
216093
68 na cestě Táhlo
#68 216082
216082
471,90 Kč
471,90 Kč
69 neuvedeno Šroub M8x15
#69 222069
222069
70 neuvedeno Šroub M8x25
#70 222070
222070
71 neuvedeno Matice M8
#71 222071
222071
72 neuvedeno Kolík 6x45
#72 222072
222072
73 skladem Spínač
#73 216080
216080
968,00 Kč
968,00 Kč
74 neuvedeno Ovládací element
#74 218092
218092
75 neuvedeno Řetěz
#75 216079
216079
76 neuvedeno Šroub M10x40
#76 222076
222076
77 neuvedeno Šroub M4x60
#77 222077
222077
78 neuvedeno Závlačka
#78 222078
222078
79 neuvedeno Kolík
#79 222079
222079
80 neuvedeno Matice M22x1,5
#80 222080
222080
81 neuvedeno Kolík 6x35
#81 222081
222081
82 neuvedeno Zátka
#82 222082
222082
83 neuvedeno Rám štípače
#83 222083
222083
84 neuvedeno Závlačka
#84 222084
222084
85 neuvedeno Podložka 24
#85 222085
222085
86 poslední 2 ks Kolo 10”
#86 222086
222086
363,00 Kč
363,00 Kč
87 neuvedeno Vysokotlaké koleno
#87 222087
222087
88 neuvedeno Vysokotlaká T-spojka
#88 222088
222088
89 poslední 2 ks Vysokotlaká hadice 1
#89 222089
222089
363,00 Kč
363,00 Kč
90 skladem Spojka ZG 1/2-M22x1,5
#90 222090
222090
96,80 Kč
96,80 Kč
91 skladem Jednocestný ventil D=12
#91 222091
222091
423,50 Kč
423,50 Kč
92 skladem Zubové čerpadlo 1
#92 222092
222092
1 512,50 Kč
1 512,50 Kč
93 neuvedeno Příruba
#93 222093
222093
94 neuvedeno Šroub M8x30
#94 222094
222094
95 skladem Zubové čerpadlo 2
#95 222095
222095
1 512,50 Kč
1 512,50 Kč
96 skladem Pružina
#96 216050
216050
29,80 Kč
29,80 Kč
97 neuvedeno Kolík s kroužkem
#97 222097
222097
98 skladem O kroužek 81x3,1
#98 222098
222098
18,20 Kč
18,20 Kč
99 skladem Olejový filtr
#99 216048
216048
242,00 Kč
242,00 Kč
100 neuvedeno Osa kol
#100 222100
222100
101 neuvedeno Šroub M6x14
#101 222101
222101
102 poslední 2 ks Sací hadice 1
#102 222102
222102
242,00 Kč
242,00 Kč
103 neuvedeno Šroub M10x20
#103 222103
222103
104 na cestě Převodovka
#104 222104
222104
3 751,00 Kč
3 751,00 Kč
105 neuvedeno Šroub M8x30
#105 222105
222105
106 poslední 1 ks Spojka 1
#106 216069
216069
496,10 Kč
496,10 Kč
107 poslední 2 ks Sací hadice 2
#107 222107
222107
90,80 Kč
90,80 Kč
108 neuvedeno Nízkotlaké koleno
#108 222108
222108
109 neuvedeno Nízkotlaká T-spojka
#109 222109
222109
110 neuvedeno Šroub M10x40
#110 222110
222110
111 poslední 1 ks Spojka 2
#111 216076
216076
496,10 Kč
496,10 Kč
112 neuvedeno Kryt hřídele
#112 222112
222112
113 neuvedeno Pero 8x50
#113 222113
222113
114 poslední 1 ks Motor
#114 222114
222114
8 712,00 Kč
8 712,00 Kč
115 poslední 2 ks Jádro spojky
#115 216075
216075
151,20 Kč
151,20 Kč
116 neuvedeno Držák čerpadla
#116 222116
222116
117 poslední 2 ks Ventilová spojka
#117 218106
218106
96,80 Kč
96,80 Kč
118 neuvedeno Plochá podložka 22
#118 222118
222118
119 neuvedeno Válcový kolík 8x70
#119 222119
222119
120 poslední 1 ks Nastavitelné táhlo svařenec
#120 218115
218115
169,40 Kč
169,40 Kč
121 neuvedeno Šroub M8x45
#121 222121
222121
122 neuvedeno Plochá podložka 8
#122 222122
222122
123 skladem Pružina
#123 218118
218118
54,40 Kč
54,40 Kč
124 neuvedeno Podložka 8
#124 222124
222124
125 neuvedeno Samojistná matice M8
#125 222125
222125
126 neuvedeno Šroub 8x20
#126 222126
222126
127 neuvedeno Šroub 8x20
#127 222127
222127
128 neuvedeno Ovládací element M8
#128 222128
222128
129 poslední 1 ks Držák špalku
#129 218124
218124
121,00 Kč
121,00 Kč
130 skladem Třecí podložka
#130 218125
218125
12,10 Kč
12,10 Kč
131 neuvedeno Samojistná matice M5
#131 222131
222131
132 neuvedeno Šrobu M5x16
#132 222132
222132
133 poslední 1 ks Dlouhý držák špalku
#133 218128
218128
60,50 Kč
60,50 Kč
134 skladem Vratná pružina
#134 222134
222134
36,30 Kč
36,30 Kč
135 neuvedeno Válcový kolík 5x35
#135 222135
222135
136 neuvedeno Pružná podložka 10
#136 222136
222136
137 neuvedeno Opěrná deska
#137 218132
218132
138 neuvedeno Šroub M10x20
#138 222138
222138
139 skladem Opěrné kolo sestava
#139 218112
218112
484,00 Kč
484,00 Kč
140 poslední 1 ks Páka levá
#140 218017
218017
205,70 Kč
205,70 Kč
141 neuvedeno Rameno opěrného kolečka
#141 222141
222141
142 neuvedeno Kolík 12
#142 222142
222142
143 neuvedeno Osa ramene
#143 222143
222143
144 neuvedeno Závlačka
#144 222144
222144
145 neuvedeno Ochrana hřídele
#145 222145
222145
146 neuvedeno Šroub 3x25
#146 222146
222146
147 skladem Mikrospínač
#147 222147
222147
60,50 Kč
60,50 Kč
148 neuvedeno Matice M3
#148 222148
222148
149 neuvedeno Pružina
#149 222149
222149