3686_1

neuvedeno

3686_1

Objednací číslo: 3686_1

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Rozkres ve vysokém rozlišení 1 049 kB
Technický nákres
3686_1
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
1 neuvedeno Elektrická skříňka
#1 230001
230001
2 poslední 2 ks Vypínač motoru
#2 230002
230002
605,00 Kč
605,00 Kč
3 neuvedeno Kabelová průchodka
#3 230003
230003
5 neuvedeno Šroub M4x60
#5 230005
230005
6 neuvedeno Držák hadice
#6 230006
230006
7 neuvedeno Zahnutý pásek
#7 230007
230007
8 neuvedeno Podložka 6
#8 230008
230008
9 poslední 2 ks Spínač zpětného chodu válce
#9 230009
230009
217,80 Kč
217,80 Kč
10 neuvedeno Podložka 6
#10 230010
230010
11 neuvedeno Pružná podložka 6
#11 230011
230011
12 neuvedeno Šroub M6x16
#12 230012
230012
13 neuvedeno Podložka 22
#13 230013
230013
14 neuvedeno Spojka ventilu 2
#14 230014
230014
15 neuvedeno Krátká olejová zátka M1
#15 230015
230015
16 neuvedeno Podložka 20
#16 230016
230016
17 neuvedeno Hadice sání oleje D3
#17 230017
230017
18 neuvedeno Podložka 8
#18 230018
230018
19 poslední 2 ks Zubové čerpadlo D3
#19 230019
230019
2 480,50 Kč
2 480,50 Kč
20 skladem Filtr oleje
#20 230020
230020
532,40 Kč
532,40 Kč
21 neuvedeno Šroub M10x30
#21 230021
230021
22 poslední 2 ks Motor štípače
#22 230022
230022
5 082,00 Kč
5 082,00 Kč
23 neuvedeno Vývodová hadice D3
#23 230023
230023
24 neuvedeno Podložka 10
#24 230024
230024
25 neuvedeno Podložka 20
#25 230025
230025
26 neuvedeno Samojistná matice M10
#26 230026
230026
27 neuvedeno Krátká olejová zátka M1
#27 230027
230027
28 neuvedeno Šroub M8x10
#28 230028
230028
29 neuvedeno Podložka 8
#29 230029
230029
30 neuvedeno Matice M5
#30 230030
230030
31 neuvedeno Olejové těsnění
#31 230031
230031
32 neuvedeno Tělo linky
#32 230032
230032
33 neuvedeno Šroub M8x16
#33 230033
230033
34 neuvedeno Zajišťovací kolík
#34 230034
230034
35 neuvedeno Závlačka 3
#35 230035
230035
36 neuvedeno Zajišťovací kolík
#36 230036
230036
37 neuvedeno Závlačka 3
#37 230037
230037
38 skladem Spínač klece
#38 230038
230038
145,20 Kč
145,20 Kč
39 neuvedeno Podložka 4
#39 230039
230039
40 neuvedeno Pružná podložka 4
#40 230040
230040
41 neuvedeno Šroub M4x30
#41 230041
230041
42 neuvedeno Šroub M8x16
#42 230042
230042
43 neuvedeno Olejová zátka Z
#43 230043
230043
44 neuvedeno Olejová výpust
#44 230044
230044
45 skladem Olejový filtr SP06-25
#45 230045
230045
1 089,00 Kč
1 089,00 Kč
46 neuvedeno Přívod oleje
#46 230046
230046
47 neuvedeno Olejová hadice D3
#47 230047
230047
48 neuvedeno Olejová hadice zpětného chodu D3
#48 230048
230048
49 neuvedeno Olejová hadice chodu vpřed D3
#49 230049
230049
50 neuvedeno Spojka ventilu 1
#50 230050
230050
51 neuvedeno Podložka 18
#51 230051
230051
52 poslední 2 ks Těleso ventilu D3
#52 230052
230052
653,40 Kč
653,40 Kč
53 neuvedeno Šroub M5x70
#53 230053
230053
54 skladem Automatický ventil
#54 230054
230054
5 445,00 Kč
5 445,00 Kč
55 poslední 2 ks Elektromagnetický ventil
#55 230055
230055
2 904,00 Kč
2 904,00 Kč
56 neuvedeno Šroub M5x45
#56 230056
230056
57 neuvedeno Šroub M5x40
#57 230057
230057
58 neuvedeno Podložka 6
#58 230058
230058
59 neuvedeno Šroub M6x16
#59 230059
230059
60 neuvedeno Samojistná matice M10
#60 230060
230060
61 neuvedeno Páka 2
#61 230061
230061
62 neuvedeno Nastavovací šroub
#62 230062
230062
63 neuvedeno Rukojeť madla
#63 230063
230063
64 neuvedeno Destička
#64 230064
230064
65 neuvedeno Podložka 6
#65 230065
230065
66 neuvedeno Pružná podložka 6
#66 230066
230066
67 neuvedeno Šroub M6x16
#67 230067
230067
68 neuvedeno Závlačka 2,5x25
#68 230068
230068
69 neuvedeno Páka 1
#69 230069
230069
70 neuvedeno Rukojeť madla
#70 230070
230070
71 poslední 2 ks Bezpečnostní vypínač
#71 230071
230071
350,90 Kč
350,90 Kč
72 neuvedeno Spínač štípače
#72 230072
230072
73 neuvedeno Záslepka M12x1,5
#73 230073
230073
74 neuvedeno Kryt ventilu
#74 230074
230074
75 neuvedeno Šroub M6x35
#75 230075
230075
76 neuvedeno Šroub M6x16
#76 230076
230076
77 neuvedeno Samojistná matice M6
#77 230077
230077
78 neuvedeno Podložka 5
#78 230078
230078
79 neuvedeno Samojistná matice M5
#79 230079
230079
80 neuvedeno Pružná podložka 8
#80 230080
230080
81 neuvedeno Šroub M8x35
#81 230081
230081
82 neuvedeno Podložka 6
#82 230082
230082
83 neuvedeno Šroub M6x16
#83 230083
230083
84 neuvedeno Těsnění
#84 230084
230084
85 neuvedeno Příruba filtru oleje
#85 230085
230085
86 neuvedeno Podložka 5
#86 230086
230086
87 neuvedeno Měrka oleje
#87 230087
230087
88 neuvedeno O kroužek 25x2,65
#88 230088
230088