3686_4

3686_4

Objednací číslo: 3686_4

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Rozkres ve vysokém rozlišení 748 kB
Technický nákres
3686_4
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
216 na cestě Štípací kříž
#216 230216
230216
726,00 Kč
726,00 Kč
217 Háček
#217 230217
230217
218 Pružina
#218 230218
230218
219 Mřížka
#219 230219
230219
220 Šroub M8x20
#220 230220
230220
221 Pružná podložka 8
#221 230221
230221
222 Podložka 8
#222 230222
230222
223 Kovové pouzdro
#223 230223
230223
224 Tlačítko držáku pily
#224 230224
230224
225 Kryt tlačítka
#225 230225
230225
226 Šroub M4x8
#226 230226
230226
227 Pouzdro
#227 230227
230227
228 Podložka 8
#228 230228
230228
229 Samojistná matice M8
#229 230229
230229
230 Páka držáku pily
#230 230230
230230
231 Šroub M12x45
#231 230231
230231
232 Pružná podložka 12
#232 230232
230232
233 Podložka 12
#233 230233
230233
234 Šroub M6x18
#234 230234
230234
235 Pružná podložka 6
#235 230235
230235
236 Podložka 6
#236 230236
230236
237 Omezovací deska
#237 230237
230237
238 Upínací deska
#238 230238
230238
239 Šroub M10x16
#239 230239
230239
240 Podložka 10
#240 230240
230240
241 Kryt stroje
#241 230241
230241
242 Podložka 10
#242 230242
230242
243 Šroub M10x16
#243 230243
230243
244 Šroub M6x16
#244 230244
230244
245 Podložka 6
#245 230245
230245
246 Kryt
#246 230246
230246
247 Samojistná matice M6
#247 230247
230247
248 Podložka 10
#248 230248
230248
249 Šroub M10x16
#249 230249
230249
250 Ocelová klec
#250 230250
230250
251 Ochranná drátěná síť
#251 230251
230251
252 Samojistná matice M4
#252 230252
230252
253 Podložka 4
#253 230253
230253
254 Klíč
#254 230254
230254
255 Spodní kryt
#255 230255
230255
256 Podložka 8
#256 230256
230256
257 Pružná podložka 8
#257 230257
230257
258 Šroub M8x16
#258 230258
230258
259 Zástrčka 30
#259 230259
230259
260 Šroub M5x10
#260 230260
230260
261 Podložka 5
#261 230261
230261
262 Šroub M8x65
#262 230262
230262
263 Spojovací osa
#263 230263
230263
264 Závlačka 3
#264 230264
230264
265 Šroub M4x12
#265 230265
230265
266 Držák kluzných desek
#266 230266
230266
267 Kluzná deska D3
#267 230267
230267
268 Distanční kroužek
#268 230268
230268
269 Kryt válce
#269 230269
230269
270 Válec
#270 230270
230270