3686_2

neuvedeno

3686_2

Objednací číslo: 3686_2

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Rozkres ve vysokém rozlišení 665 kB
Technický nákres
3686_2
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
89 neuvedeno Samojistná matice M20
#89 230089
230089
90 neuvedeno Podložka 20
#90 230090
230090
91 poslední 2 ks Transportní kolo
#91 230091
230091
847,00 Kč
847,00 Kč
92 neuvedeno Osa kol
#92 230092
230092
93 neuvedeno Rám
#93 230093
230093
94 neuvedeno Podložka 10
#94 230094
230094
95 neuvedeno Šroub M10x65
#95 230095
230095
96 neuvedeno Šroub M10x20
#96 230096
230096
97 neuvedeno Podložka 10
#97 230097
230097
98 poslední 2 ks Opěrná noha
#98 230098
230098
726,00 Kč
726,00 Kč
99 neuvedeno Samojistná matice M10
#99 230099
230099
100 neuvedeno Opěrná noha
#100 230100
230100
101 neuvedeno Podložka 10
#101 230101
230101
102 neuvedeno Samojistná matice M10
#102 230102
230102
103 neuvedeno Šroub M10x80
#103 230103
230103
104 neuvedeno Podložka 10
#104 230104
230104
105 poslední 2 ks Přední kolo
#105 230105
230105
1 391,50 Kč
1 391,50 Kč
106 neuvedeno Připojovací díl
#106 230106
230106
107 neuvedeno Šroub M12x80
#107 230107
230107
108 neuvedeno Podložka 12
#108 230108
230108
109 neuvedeno Přívěsný kloub
#109 230109
230109
110 neuvedeno Samojistná matice M12
#110 230110
230110
111 neuvedeno Přípojná oj
#111 230111
230111
112 neuvedeno Šroub M10x65
#112 230112
230112
113 neuvedeno Podložka 10
#113 230113
230113
114 neuvedeno Samojistná matice M10
#114 230114
230114
115 neuvedeno Závlačka
#115 230115
230115
116 neuvedeno Zajišťovací kolík
#116 230116
230116
117 neuvedeno Rám dopravníku
#117 230117
230117
118 neuvedeno Hřídel válečku
#118 230118
230118
119 neuvedeno Zajišťovací kolík hřídele
#119 230119
230119
120 neuvedeno Váleček
#120 230120
230120
121 neuvedeno Šroub M10x80
#121 230121
230121
122 neuvedeno Podložka 10
#122 230122
230122
123 neuvedeno Samojistná matice M10
#123 230123
230123
124 neuvedeno Samojistná matice M10
#124 230124
230124
125 neuvedeno Podložka 10
#125 230125
230125
126 neuvedeno Šroub M10x55
#126 230126
230126
127 neuvedeno Samojistná matice M10
#127 230127
230127
128 neuvedeno Opěra
#128 230128
230128
129 neuvedeno Šroub M10x120
#129 230129
230129
130 neuvedeno Samojistná matice M10
#130 230130
230130
131 neuvedeno Šroub M10x25
#131 230131
230131
132 neuvedeno Samojistná matice M10
#132 230132
230132
133 neuvedeno Podložka 10
#133 230133
230133
134 neuvedeno Šroub M10x65
#134 230134
230134