3686_3

3686_3

Objednací číslo: 3686_3

Dokumenty ke stažení
Formát Název Velikost
JPG Rozkres ve vysokém rozlišení 909 kB
Technický nákres
3686_3
Soupis dílů sestavy
Pozice Název Objednací číslo Cena s DPH / ks
135 Samojistná matice M8
#135 230135
230135
136 Podložka 8
#136 230136
230136
137 Šroub M8x30
#137 230137
230137
138 Pouzdro
#138 230138
230138
139 Měrka délky uříznutí špalku
#139 230139
230139
140 Šroub M8x20
#140 230140
230140
141 Podložka 8
#141 230141
230141
142 Držák pily
#142 230142
230142
143 Samojistná matice M8
#143 230143
230143
144 Šroub M8x50
#144 230144
230144
145 Pružina
#145 230145
230145
146 Matice s límcem M8
#146 230146
230146
147 Šroub M4x8
#147 230147
230147
148 Kryt tlačítka
#148 230148
230148
149 méně než 5 ks Tlačítko pily
#149 230149
230149
423,50 Kč
423,50 Kč
150 Zástrčka tlačítka
#150 230150
230150
151 Podložka 4
#151 230151
230151
152 Rukojeť madla
#152 230152
230152
153 Pouzdro
#153 230153
230153
154 Páka pily
#154 230154
230154
155 Držák motoru pily
#155 230155
230155
156 Samojistná matice M12
#156 230156
230156
157 Podložka 12
#157 230157
230157
158 poslední 1 ks Motor pily
#158 230158
230158
3 146,00 Kč
3 146,00 Kč
159 Šroub M8x30
#159 230159
230159
160 Ploché pero 8x7x10
#160 230160
230160
161 Podložka 8
#161 230161
230161
162 Matice s límcem M8
#162 230162
230162
163 Podložka PFL204
#163 230163
230163
164 Ložisko UB204
#164 230164
230164
165 Šroub M8x50
#165 230165
230165
166 Samojistná matice M8
#166 230166
230166
167 Šroub M6x40
#167 230167
230167
168 Matice M6
#168 230168
230168
169 Šroub M5x16
#169 230169
230169
170 Šroub M12x50
#170 230170
230170
171 Vnitřní pouzdro
#171 230171
230171
172 Nastavovací podložka
#172 230172
230172
173 poslední 2 ks List pily
#173 230173
230173
968,00 Kč
968,00 Kč
174 0 ks skladem Ozubené kolo D3
#174 230174
230174
435,60 Kč
435,60 Kč
175 Podložka ozubeného kola
#175 230175
230175
176 poslední 1 ks Řetěz pily
#176 230176
230176
665,50 Kč
665,50 Kč
177 Vnější pouzdro
#177 230177
230177
178 Podložka K
#178 230178
230178
179 Rychlospojka
#179 230179
230179
180 Šroub M8x25
#180 230180
230180
181 Matice s límcem M8
#181 230181
230181
182 Ložisko UB204
#182 230182
230182
183 Podložka PFL204
#183 230183
230183
184 Podložka 8
#184 230184
230184
185 Šroub M8x30
#185 230185
230185
186 Spojka olejové hadice
#186 230186
230186
187 Olejová zátka Z
#187 230187
230187
188 O kroužek 25x2,65
#188 230188
230188
189 Nádrž mazacího oleje
#189 230189
230189
190 méně než 5 ks Kulový ventil
#190 230190
230190
96,80 Kč
96,80 Kč
191 Rychlospojka
#191 230191
230191
192 skladem Mazací hadice
#192 230192
230192
96,80 Kč
96,80 Kč
193 Šroub M8x50
#193 230193
230193
194 Pružná podložka 8
#194 230194
230194
195 Podložka 8
#195 230195
230195
196 Kryt pily
#196 230196
230196
197 Pružina
#197 230197
230197
198 Samojistná matice M8
#198 230198
230198
199 Podložka 8
#199 230199
230199
200 Šroub M8x40
#200 230200
230200
201 Šroub M8x55
#201 230201
230201
202 Matice s límcem M8
#202 230202
230202
203 Ovládací element
#203 230203
230203
204 Šroub M4x12
#204 230204
230204
205 Podložka 10
#205 230205
230205
206 Matice M10
#206 230206
230206
207 Šroub M10x20
#207 230207
230207
208 Podložka 5
#208 230208
230208
209 Boční kryt
#209 230209
230209
210 Držák
#210 230210
230210
211 Tryska
#211 230211
230211
212 Podložka 8
#212 230212
230212
213 Pružná podložka 8
#213 230213
230213
214 Šroub M8x25
#214 230214
230214
215 Olejová hadice
#215 230215
230215